Бочкові помідори: рецепти на зиму із зелених, червоних і бурих плодів, у банці, каструлі, пластиковому відрі і пакеті

Практично будь-сезонний продукт сьогодні доступний на магазинних прилавках круглий рік. Здавалося б, зимові заготовки перестали бути необхідністю. Але особливі смакові якості різноманітної їжі мають високу цінність досі. Адже, наприклад, знаючи рецепт бочкових помідорів, можна приготувати таку закуску, з якою не в змозі змагатися навіть заморські вишукані страви. Ароматна душистость, фантастичний смак — ось що відрізняє домашні солоні томати і робить їх «улюбленцями» зимового застілля.

Спочатку квасили лише капусту й огірки. Кілька століть тому робили це без використання солі. Процес бродіння запускався, але заготовки зберігалися недовго. Деякі дослідники вважають, що вперше солити овочі навчилися візантійці, а слов’яни вже перейняли у них методи. З плином часу почали заготовляти гриби, ягоди, фрукти, різні овочі і навіть бобові.

Дивіться також:  Салат «Парамониха» на зиму: користь інгредієнтів, рецепти з кабачками, баклажанами, капустою, огірками та рисом

В часи правління Катерини Великої помідор вважали декоративним рослиною, тому вирощували його в квіткових вазонах. В європейських країнах думали, що томат є отруйним плодом. Він навіть використовувався в державних переворотах і їм намагалися труїти ворогів. Але такі дії були безуспішними.