Мариновані кабачки на зиму і швидкого приготування, зі стерилізацією і без, рецепт «Пальчики оближеш»

Кабачок — унікальний овоч. По-перше, урожай, як правило, багатий, тому вартість продукту невисока. Можна зробити значні припаси на зиму, не вдаривши по сімейному бюджету. По-друге, кабачок — це хамелеон. Ви можете додати прісної м’якоті такий смак, який захочете. Овоч, подібно до губки, вбере в себе аромати спецій і продуктів-сусідів по банку. Не дивно, що мариновані кабачки на зиму займають почесне місце у вітчизняних коморах.

Зима – це казковий і святковий сезон, який несе людям багато приємних клопотів і вражень. Але не обходиться і без неприємних моментів. Навчіться маринувати кабачки на зиму в банках, щоб вирішити три зимові проблеми.

  • Смуток і депресія. У соку кабачків містяться речовини, що заспокоюють нервову систему. Якщо до кожного прийому їжі додавати по скибочці маринованого овоча, ви будете легше справлятися зі стресами і забудете про поганий настрій.
  • Простудні захворювання. Овочева консервація – чудовий джерело аскорбінової кислоти, на якій базуються захисні бар’єри організму.
  • Зайва вага. Зимовий холод викликає звірячий апетит, що загрожує зайвими кілограмами. Дієтологи рекомендують їсти кислі хрусткі продукти начебто маринованих кабачків, щоб придушити тягу до солодощів – основних джерел простих вуглеводів.
Дивіться також:  Імбирне варення: корисні властивості, протипоказання, рецепти з варінням і без