Кабачкова ікра з майонезом, домашній рецепт приготування

Кабачкова ікра з майонезом улюблена багатьма людьми ще більше, ніж звичайна. Для більшості вона є однією з найулюбленіших овочевих закусок. Рецепт кабачкової ікри з майонезом на зиму, не можна назвати традиційним, але його застосування можливе як для приготування ікри на один раз, так і для консервації у великій кількості.

Овочева ікра з кабачками вважається низькокалорійним і дієтичним блюдом, але в цьому варіанті приготування її не можна назвати такою, оскільки до її складу входить досить калорійний майонез. Але, незважаючи на це, такий рецепт дозволяє приготувати в домашніх умовах смачне блюдо, яке захоче опанувати кожен, хто спробував це блюдо хоч раз. Можливо, знайдуться і ті, для кого кабачкова ікра з майонезом на зиму, стане кращим варіантом для консервації, так як її приготування не забере у господинь багато часу і що важливо, не вимагає серйозних витрат. Нижче буде покроково розписаний весь процес та схема готування цієї страви.

Дивіться також:  Варення з кабачків: рецепт з лимоном і апельсином, варіанти на зиму з ананасом, курагою, гарбузом, ківі, бананами