Яблучний сік на зиму: рецепти для соковижималки і соковарки, чистий напій і купажовані варіанти з персиком, морквою, буряком, грушею

Яблука — джерело органічних кислот, вітамінів, мінералів. Лікарі рекомендують включати в щоденний раціон. Але сезон фруктів рано чи пізно закінчується, а корисні речовини потрібні організму круглий рік. Щоб запастися корисними речами, з плодів сік консервують. Роблять це за допомогою соковижималки, соковарки і навіть без спеціальних пристосувань.

Покупні напої не можуть конкурувати з домашніми. «Home made» продукти 100% містять вітаміни і мінерали, тоді як в промислові недобросовісні виробники додають консерванти, барвники, смакові підсилювачі. Натуральний яблучний сік рекомендують дітям. Його вводять прикорм вже з п’яти-шести місяців.

Дивіться також:  Варення з вишні без кісточок і з кісточками на зиму: «П'ятихвилинка», з желатином, з шоколадом, з малиною, з полуницею

Важливо робити заготовки з тих плодів, якість і «натуральність» яких не викликають сумнівів. Ідеально, якщо фрукти зросли на вашій ділянці або були куплені у знайомого фермера. Якщо ви купуєте сировину в магазині, то робити це потрібно виключно в сезон.