Кавуновий мед (нардек – прості рецепти приготування на зиму

Чи чули ви коли-небудь про кавуновому меді? Якщо ні, то саме час дізнатися про нього більше і навчитися, як приготувати кавуновий мед (нардек у себе вдома. Адже заготовити на зиму густий і смачний продукт можна з соку і м’якоті полосатенькой ягоди. Робиться це елементарно просто.

Користь нардека – кавунового меду

Весь фокус у тому, що солодке ласощі зберігає майже всі корисні властивості, які притаманні цій помилковій ягоді. Вашій увазі топ-7 причин зайнятися заготівлею нардека вже цієї осені.

  • У складі кавунового меду зберігаються вітамінки груп А і В, крім того ще груп РР, С, Е, в комплекті з ними йдуть інші мікроелементи, корисні для людського організму.
  • При застуді або кашлі, ларингіті або бронхіті дуже дієвим є полоскання горла сумішшю з цибульного соку, нардека і яблучного оцту.
  • При захворюваннях серця і судин вживають мед з кавуна разом з відваром шипшини. Цей же напій підвищить рівень гемоглобіну в крові і зміцнить імунітет.
  • Якщо ви відчуваєте проблеми з роботою нирок або шлунка, просто додайте нардек замість цукру в чай. Незабаром стан організму помітно покращиться. Кавуновий мед надає сприятливий вплив на весь шлунково-кишковий тракт.
  • При захворюваннях печінки вживання кавунового меду нардека в комплексі з відваром вівса усуне хворобливі зміни в клітинах цього органу.
  • Безліч рецептів з використанням нардека, звареного з м’якоті кавуна, допоможуть при онкологічних і венеричних захворюваннях, туберкульозі.
  • Протипоказаний нардек лише страждають ожирінням або цукровий діабет. Хоч при варінні в мед не додається цукор, однак сам продукт виходить дуже солодким.
Дивіться також:  Салат «Оленка» з буряків на зиму: рецепти, можна приготувати без оцту і стерилізації