Баклажани в томаті – 6 кращих рецептів на зиму!

У порівнянні з іншими популярними овочами, такими як перець або кабачки, баклажани містить мало вітаміну С. Але він багатий мінералами, які допомагають організму краще засвоювати інші речовини: калій підтримує нервову систему, а марганець є важливим ферментним компонентом. З 90% вмістом води і 17 ккал на 100 грам синенькі овочі є дієтичним продуктом.

Крім корисних мінералів, свіжі баклажани містять гіркий соланін. Тому їх обробляють перед вживанням і не їдять в сирому вигляді, щоб уникнути розладу шлунка. Нагрівання руйнує природний токсин робить овочі їстівними.

Для заготовок підійдуть будь-які плоди від темно-фіолетового до чорного кольору, білі, жовті або мармурові сорти з змієподібної або сферичною формою. Головне вибирати зрілі овочі з довжиною близько 20 див.

Синенькі в томаті і баклажанна ікра — це мої постійні обов’язкові заготовки, якими я запасаюся з року в рік, і вони з’їдаються під чисту. Рецептами ікорки я вже ділилася, тепер черга баклажанів в томаті, всі рецепти перевірені і схвалені моїм сімейством, сподіваюся, вони припадуть Вам до смаку…

Дивіться також:  Соте з кабачків на зиму: 6 рецептів Пальчики оближеш!