Кабачки з кетчупом чилі на зиму в літрових банках

При приготуванні маринованих кабачків важливо запам’ятати дві речі. По-перше, овочі повинні бути «молочній стиглості, без будь-яких вм’ятин або плям. Тому при покупці плодів у продуктовому магазині або на фермерському ринку, зверніть увагу на вологий кінець стебла і злегка колючий, але блискучу шкірку, які відіграють роль індикаторів свіжості. В ідеалі, кабачок повинен бути не більше 20 см в довжину і від 3 до 6 см в діаметрі. По-друге, для приготування їжі використовуйте тільки високоякісні інгредієнти. Щоб зберегти мариновані овочі без бактерій, важливо використовувати належні простерилізовані контейнери.

Незалежно від того, який рецепт використовується, плоди повинні бути однаковими за формою, зібрані не більше ніж за 24 години до їх маринування.

Сіль, оцет і вода – одночасно прості і важливі інгредієнти, що використовуються при маринуванні, але є деякі види цих спецій, які не слід застосовувати на практиці. Кухонна сіль не підходить для маринування, тому що вона зазвичай містить йод – хімічна речовина, яка може розм’якшити плоди. Жорстка вода також може містити хімічні речовини, які знижують кислотність розсолу, що призведе до зростання небезпечних бактерій. Оцет з низькою кислотністю має більш м’який смак, але не зробимо маринад достатньо кислим, щоб запобігти можливе зростання бактерій при зберіганні.

Дивіться також:  Мариновані огірки швидкого приготування - покрокові рецепти хрумких огірків

Посуд для маринування кабачків повинна бути зі скла, нержавіючої сталі або кераміки, так як ємності, виготовлені з інших матеріалів, таких як мідь чи залізо, можуть вступити в реакцію з кислотою в маринаді.