Солоні помідори в банках, як діжкові: 6 простих рецептів

Солоні помідори — ідеальна закуска, яка до душі багатьом. Раніше бабуся завжди робила соління в дубових бочках і всю зиму їли. Особливо мені подобалися помідори і мочені яблука, це просто щось, багато років вже минуло, а смак до цих пір пам’ятаю.

Таку закуску і на урочистий стіл не соромно поставити. Але що робити, якщо немає можливості встановити бочку і наквасить овочів? Та все дуже просто — закрити у банках, а смак буде такий же як з бочки!

Існує безліч варіантів приготування солоних помідорів. Всякий раз, коли будете відкривати баночку з цими ароматними овочами, ви обов’язково почуєте похвалу за вміння готувати.

Дивіться також:  Огірки з кетчупом чилі на зиму - 6 рецептів приготування в літрових банках

Закривати за цим рецептом можна як стиглі так і зелені плоди, мені дуже подобаються бурі на смак. Якщо бажаєте, щоб швидше приготувалася закуска, тоді закривайте стиглі плоди, вони вже будуть готові через 2-3 тижні. А якщо збираєтеся на зиму солити, беріть зелені або бурі.

Уявляю вашій увазі рецепти смачних і апетитних томатів гарячим і холодним способом. Вони готуються дуже просто і швидко, будучи відмінним способом зберегти ароматні й соковиті плоди в холодну пору року.

Приготуйте їх один раз, і вони завжди будуть присутні в коморі.