Салат з кабачків на зиму: смачні рецепти «Пальчики оближеш», «Анкл бенс», з рисом, перловкою і квасолею

Кабачок – улюблений овоч активних людей. Ті, хто стежать за фігурою і намагаються правильно харчуватися, знають, що в 100 г кабачків міститься всього 23 ккал. Це мізерно мало, порівняно з колосальною користю, яку овоч, багатий вітамінами і кислотами, приносить організму. Тому смачні рецепти салатів з кабачків на зиму повинні зайняти почесне місце в домашній кулінарній книзі.

За запитом «салати з кабачків на зиму» інтернет-пошуковик видасть сотні рецептів. Але як правильно вибрати овочі для консервації, не підкаже. У цій справі вам варто керуватися двома правилами.

  • Молодість. «Молочні» плоди консервації виглядають набагато симпатичніше, і на смак приємніше, ніж перезрілі. У них більш ніжна шкірка, а всередині – менше насіння. М’якоть свіжого кабачка однорідна, що значно підвищується її цінність.
  • Цілісність шкірки. Важливо, щоб овочі, відібрані для приготування домашніх заготовок, не мали «поранених» боків. На шкірці не повинно бути потертостей, подряпин або таких «ранок». Плодам належить зберігатися кілька місяців. Витримати випробування часом зможуть тільки ідеальні кабачки.
Дивіться також:  Мариновані опеньки на зиму в банках: приготування холодним і гарячим способами, покрокові рецепти з капустою, часником, перцем, по-корейськи, зберігання під залізною кришкою і без закачування