Хачапурі по імеретинськи: рецепт з відео

 

Хачапурі — це національне грузинське блюдо, яке готується вже багато сотень років. Звичайно, зараз існує маса рецептів: на мацоні, воді, молоці або кефірі. В якості начинки використовується сир, як імеретинський, так сулугуні, бринза і будь-який твердий сир. Варіацій безліч. Як же вибрати саме той рецепт, який необхідний? Все дуже просто — спробувати кожен і тоді що-небудь путнє обов’язково знайдеться.

Відмінності хачапурі по імеретинськи і за мегрельські

Перш ніж приготувати один вид хачапурі, потрібно дізнатися, чим же цей рецепт відрізняється від інших видів наприклад від хачапурі по-мегрельські. З вигляду ці рецепти досить схожі. Але насправді різниця все-таки є.

Хачапурі по імеретинськи являє собою корж з тіста на воді або мацоні з сирною начинкою всередині. Ці хачапурі можна їсти як в гарячому, так і в холодному вигляді. А ще цей вид дуже зручно брати з собою в похід або на прогулянку, так як вони дуже легко транспортується.

Дивіться також:  Хачапурі з лаваша: з сиром і сиром — рецепт з відео

А ось хачапурі по-мегрельські це вже трохи інший сорт страви. Тісто також можна приготувати як на кефірі (мацоні), так і на воді. Тим не менше з ним все набагато складніше. У гарячому вигляді він набагато смачніше, так як, крім сирної начинки всередині, є ще й сир зовні. Тому виглядає набагато апетитніше. У холодному вигляді його смакові якості трохи губляться. А ще вони дуже ніжні, їх важко носити з собою, тому варто вживати відразу ж гарячими на місці. Однак обидва ці рецепта заслуговує право на існування.