Окрошка на квасі – 12 найпростіших і найсмачніших рецептів

Окрошка на квасі: 12 найпростіших і найсмачніших рецептів

Нескінченні війни між любителями різних заливок для окрошки розгоряються щосезону. Ми впевнені, що всі варіанти хороші по-своєму. І сьогодні хочемо поділитися з тобою 12 найкращими рецептами окрошки на квасі!

1. Окрошка на квасі з ковбасою

Окрошка на квасі з ковбасою

Відмінний варіант, коли немає часу та бажання варити м’ясо.

Тобі знадобиться: 500 г картоплі, 3 яйця, 200 г редиски, 300 г огірків, 1 пучок зелені, 300 г вареної ковбаси, 1,5 л квасу, 0,5 ст . сметани.

Приготування: Відвари картоплю та яйця, і наріж кубиком разом із ковбасою. Редиску наріж тонкими кружальцями, а огірки половинками від кружечків. Додай рубану зелень і залий окрошку квасом. При подачі додай сметану до смаку.

2. Окрошка з маринованими огірками та квасом

Окрошка з маринованими огірками та квасом

Можеш замінити яловичину шинкою або салямі.

Тобі знадобиться: 3 мариновані огірки, 200 г яловичини, 2 яйця, 2 картоплини, 1 морква, 150 г редиски, квас.

Приготування: Окремо відвари яловичину, яйця, картоплю та моркву. Наріж всі інгредієнти дрібним кубиком, перемішай і залий квасом.

3. Окрошка на квасі з хріном та гірчицею

Окрошка на квасі з хроном та гірчицею

Для тих, хто любить більш пікантні та пряні страви.

Тобі знадобиться: 300 г огірків, 300 г ковбаси, 200 г редиски, 300 г картоплі, 1 пучок зеленої цибулі, 1 пучок кропу, 4 яйця, 2 л квасу, 1 ст . гірчиці, 1 ст. хрону.

Приготування: Варену картоплю, яйця та ковбасу наріж кубиком. Редиску та огірки натрій на великій тертці, а всю зелень подрібни. Змішай інгредієнти з хроном і гірчицею, і залий квасом.

4. Окрошка з квасом та грибами

Окрошка з квасом та грибами

Замість свіжих грибів можеш взяти 50 г сушених, але їх спочатку потрібно замочити.

Тобі знадобиться: 200 г грибів, 200 г шинки, 3 огірки, 4 яйця, 6 редисок, 4 картоплини, 1 пучок зелені, квас.

Дивіться також:  Соус песто: 10 рецептів у домашніх умовах

Приготування: Наріж гриби шматочками середнього розміру та обсмаж до готовності. Відварити картоплю з яйцями і наріж всі інгредієнти кубиком.Додай зелень та залий окрошку квасом.

5. Окрошка на квасі з куркою

Окрошка на квасі з куркою

Якщо хочеш ще більш дієтичний рецепт – не використовуй картоплю!

Тобі знадобиться: 250 г курки, 1 л квасу, 150 г огірків, 100 г редиски, 150 г перцю, 3 яйця, 2 картоплини, зелень.

Приготування: Відвари курку, яйця та картоплю, дай охолонути і наріж усі інгредієнти дрібними шматочками. Додай в окрошку більше зелені, залий квасом і перемішай.

6. Овочевий окрошка на квасі

Овочевий окрошка на квасі

Вегетаріанський варіант зовсім без м’яса та яєць.

Тобі знадобиться: 1 л квасу, 2 картоплини, 8 редисок, 2 огірки, 1 перець, 1 морква, 1 пучок зеленої цибулі, зелень, 1 ст.л. гірчиці.

Приготування: Відвари картоплю та наріж кубиком з огірками та перцем. Редиску і свіжу моркву натрій на великій тертці, додай рубану зелень і гірчицю, і залий все квасом.

7. М’ясна окрошка на квас

М'ясна окрошка на квасі

Чим більше різних видів м’яса – тим багатшим будесмак окрошки!

Тобі знадобиться: 150 г яловичини, 150 г свинини, 150 г язика, 100 г курки, 3 картоплини, 2 яйця, 4 огірки, 10 редисок, 1 пучок зеленої цибулі, зелень , 2 ч. л. хрону, 1 л квасу.

Приготування: Отварити все м’ясо до готовності, і окремо відварити яйця та картоплю. Наріж інгредієнти дрібним кубиком, а огірки натрій на велику тертку. Додай зелень, зелену цибулю та хрін для пікантності, та залий квасом.

8. Окрошка з квасом та редькою

Окрошка з квасом та редькою

Гостра пікантна редька ще й дуже корисна.

Тобі знадобиться: 300 г яловичини, 1 редька, 1 огірок, 2 картоплини, 4 яйця, 1 пучок зеленої цибулі, 500 мл квасу.

Приготування: Відвари яловичину, картоплю та яйця, і наріж усі, крім редьки, кубиком. Редьку натрій на дрібну терку, додай рубану зелень і залий окрошку квасом.

Дивіться також:  Що приготувати на сніданок швидко та смачно: 20 рецептів

9. Окрошка на квасі з болгарським перцем

Окрошка на квасі з болгарським перцем

Болгарський перець – не найкласичніший інгредієнт для окрошки, і дарма!

Тобі знадобиться: 2 яйця, 1 червоний перець, 1 жовтий перець, 300 г ковбаси, 3 огірки, 4 картоплини, 500 мл квасу, зелень.

Приготування: Наріж дрібним кубиком варену картоплю, яйця, перець, ковбасу та огірки. Додай рубану зелень, залий все квасом і перемішай.

10. Окрошка на квасі з яблуками

Окрошка на квасі з яблуками

Рекомендуємо брати кисле яблуко.

Тобі знадобиться: 200 г яловичини, 200 г курки, 2 картоплини, 3 яйця, 1 яблуко, 3 огірки, 250 г сметани, 1 пучок зеленої цибулі, 1 пучок зелені, 1 ч. л. гірчиці, 2 л квасу.

Приготування: Звари все м’ясо, картоплю і яйця, і наріж все тонкою соломкою або дрібним кубиком. Додай зелень та змішай інгредієнти зі сметаною та гірчицею. Залий окрошку квасом і залиш на півгодини в холодильнику.

11. Окрошка з консервами та квасом

Окрошка з консервами та квасом

Цікаво те, що підійдуть будь-які рибні чи м’ясні консерви. Навіть кілька у томатному соусі!

Тобі знадобиться: 1 банку консервів, 2 огірки, 3 яйця, 1 картоплина, 5 редисок, 1 л квасу, 1 ч.л. гірчиці, 1 пучок зелені.

Приготування: Розомни консерви вилкою, відвари картоплю з яйцями, і наріж все кубиком. Додай гірчицю та зелень, змішай та залий квасом.

12. Окрошка на квасі з томатами

Окрошка на квасі з томатами

Щоб отримати ще більш насичений томатний смак, змішай квас із томатним соком.

Тобі знадобиться: 2 картоплини, 2 помідори, 1 ст.л. томатного соусу, 1 огірок, 150 г курки, 3 яйця, 4 редиски, зелень, 500 мл квасу.

Приготування: Відвари картоплю з яйцями та куркою, і наріж все дрібним кубиком разом із помідорами. Додай зелень і будь-який томатний соус за смаком, і залий крошку.