Як замаринувати м’ясо на шашлик зі свинини швидко: рецепти

Напевно, немає людини, який встояв би перед ароматним шашликом, особливо якщо він приготовлений на природі в приємній компанії. Для того щоб отримати справжнє задоволення від відпочинку і смачного шашлику, важливо вибрати якісний продукт і правильно його замаринувати.

Як правильно вибрати м’ясо для свинячого шашлику

Більшість людей при виборі м’яса віддають перевагу свинині. Але не всі знають, на що саме слід звернути увагу.

При дотриманні наступних правил шашлик вийде бездоганним:

  • Найбільш вдалим для шашлику є ошийок – м’ясо, розташоване вздовж шийного хребта. Також підійде частина уздовж спинного хребта, корейка і вирізка.
  • Не секрет, що вік тварини теж грає роль. Чим старше вона, тим жорсткіше м’ясо. Тому вибирайте м’ясо молодої тварини, свинина повинна бути рожевого кольору. Перевірити вік можна і таким способом – молоде м’ясо легко порвати руками.
  • Показником якості свинини також є його свіжість. Поверхня не повинна бути липкою, а виділяється сік – каламутним. Свинина не повинна мати слідів слизу або крові. Не менш важливим є запах, якщо він викликає неприємні відчуття – м’ясо брати не варто.
  • При виборі між парним, охолодженим або замороженим м’ясом свинини слід віддати перевагу саме охолодженого, яке зберігається при температурі від 0 до 4 градусів. Багато нечисті на руку продавці продають заморожене як охолоджене. Це легко перевірити – при дотику до замороженому м’ясу воно не змінить колір.
Дивіться також:  Шашлик з ківі: оригінальні рецепти маринаду

Отже, при виборі свинини для шашлику поспішати не варто. Слід ретельно вивчати якість продукту.