Шинка в домашніх умовах: рецепти з куркою і свининою

Любите смачні бутерброди з шинкою? Не обов’язково для цього купувати її, оскільки приготувати таку страву можна і в домашніх умовах. Воно буде не тільки смачним, але ще й безпечним, оскільки ви будете користуватися тільки натуральними продуктами. Ми поділимося рецептами приготування страви як у спеціальній ветчиннице, так і без неї.

Як можна приготувати шинку будинку

Вирішили здивувати своїх домашніх і приготувати шинку будинку? Для цього зовсім не обов’язково мати спеціалізоване обладнання, оскільки дане блюдо легко зробити і в духовці. Але процес цей не такий швидкий — самої господині потрібно витратити на все буквально кілька годин, ще від 3-4 доби м’ясо має відстоятися.

Дивіться також:  Холодець з свинячих ніжок: простий рецепт, з яловичиною, куркою

Базовий алгоритм наступний:

  • Спочатку слід вибрати м’ясо. Найкраще підходить свинина, причому окіст, але також можна використовувати грудинку і шийку. Головне, щоб м’ясо не було хрящів і кісточок.
  • До термічної обробки м’ясо треба засолити або замаринувати: цей етап може затягнутися на 3-4 дні, оскільки м’ясо довго вбирає в себе рідину.
  • Після цього м’ясо запікається або вариться — просто виберіть відповідний метод.
  • Залишиться просто охолодити продукт і протримати його протягом декількох годин або діб (в залежності від методу) в холодильнику.

Тепер потрібно просто нарізати шинку на шматочки і подати до столу, використовувати для приготування салатів і т. д.