«Анкл бенс» з кабачків на зиму: покрокові рецепти салату з помідорами і томатною пастою, з рисом і перцем + відгуки

Заготовки на зиму – стара добра традиція. Якщо раніше господині займалися консервацією з-за дефіциту і в цілях економії, то зараз це – справа для душі». Рецептів заготовок – тисячі, але є ті, що вже стали класикою, наприклад, кабачковий салат «Анкл Бенс». Ніжні овочі, смачна заправка, гармонійне поєднання з будь-яким другим блюдом – ось за що господині люблять цю заготовку. Зробити «Анкл Бенс» з кабачків на зиму не складе труднощів, але запасайтеся побільше – банку з смачним салатом стає порожньою зазвичай в той же день, що була відкрита.

Кабачкову заготовку «Анкл Бенс» господині придумали в 90-ті роки. Тоді на ще недавно порожніх полицях магазинів раптом з’явилися заморські продукти, в тому числі і кабачково-томатний соус з назвою «Uncle ben’s». Барвисті баночки розбурхували уми. «Підливала масла у вогонь» реклама по телевізору, яка в ті роки теж була «дивиною». Багато мріяли спробувати закордонний продукт. Ціни на соус «кусалися», тому дозволити собі дегустацію могли не всі. Але «голота на вигадки хитра»: винахідливі господині вигадали власний «Анкл Бенс» – шматочки овочів в ніжній томатної заливки. Основним інгредієнтом виступав кабачок – смачно і недорого. Простий рецепт блискавично «пішов у маси»: аналог знаменитого соусу стали заготовлювати на зиму чи не в кожній родині.

Дивіться також:  Хрусткі огірки – 6 рецептів в банках на зиму

У сучасних магазинах можна знайти оригінальну продукцію «Uncle ben’s», тепер вона доступна за ціною. Але часи змінилися, ажіотаж навколо соусів залишився в минулому. А ось заготовки під однойменною назвою господині продовжують робити – настільки рецепт виявився вдалим.

Заготовку «Анкл Бенс» господині називають по-різному – салат, закуска, соус лечо. Цікаво, що як не назви – все правильно. «Спорідненість» з лечо обумовлено схожим набором інгредієнтів. До кабачків додають компоненти, без яких неможливо уявити лечо, – солодкий перець, цибулю, томати. «Анкл Бенс» можна подавати як самостійне блюдо (закуску або салат) або як соус до будь-якого гарніру, м’яса і навіть до риби.