Журавлинний морс – рецепти приготування

Багато людей люблять побалувати себе в жаркий сезон яким – небудь кисленьким прохолодним напоєм. Одним з таких «прохолодних любимчиків» є журавлинний морс. Рецепт морсу з журавлини відрізняється своєю доступністю, простотою у виготовленні, а сам напій – приголомшливим смаком. Для приготування згодиться не тільки свіжа ягода, але і заморожена. Давайте розберемося як приготувати морс з журавлини в домашніх умовах?!

Більшість людей, при готуванні ягідного напою, дотримуються непорушний, як їм здається, канон: ягоди потрібно тиснути товкачем або ложкою, обов’язково тільки дерев’яними, потім віджимають сік через марлю, варять мезгу, а потім змішують її з соком і назад варять, але вже з цукром. Існує не одна така подібна схема, але головне – це тиснути, і саме деревинкою, нібито, щоб уникнути окислення.

Дивіться також:  Кава з кульбаб в домашніх умовах: найкращі рецепти

Ви бачили деталі сучасного обладнання для кухні, наприклад, блендера? Заводська інструкція чорним по білому говорить – всі деталі виконані тільки з харчової сталі і тому не можуть окислюватися. Чому б нам не скористатися цим приладом?