Салат «Оленка» з буряків на зиму: рецепти, можна приготувати без оцту і стерилізації

«Оленка» — це не тільки відома шоколадка, але ще і заготівля на зиму. Один погляд на закуску яскравого рубінового кольору здатний викликати апетит і підняти настрій в холодну пору року. Вона відрізняється багатим вітамінно-мінеральним вмістом, легкістю приготування, тривалим терміном зберігання. Салат «Оленка» з буряків на зиму може виступати в якості основного блюда або як основа для борщу. Тут немає якихось особливих і екзотичних компонентів. Набір продуктів максимально простий і доступний.

Невідомо, як закуска отримала таке цікаве і миле назву. Може бути, в честь дівчини, яка не любила буряк, але спробувала її в поєднанні з іншими овочами в заготівлі і змінила своє ставлення. Насправді яскравий плід вживають в їжу далеко не всі. Виною всьому його специфічний смак, який може посилюватися, якщо овоч недоварен або неправильно приготований. Але завдяки правильно підібраному рецептом бурякового салату «Оленка», ви обов’язково отримаєте ароматну і апетитну закуску.

Дивіться також:  Рецепт груші в сиропі на зиму: у цукровій, медовій заливці, без стерилізації, часточками, цілими плодами, без шкірки + відгуки

Смакові якості заготовки безпосередньо залежать від того, які спеції і прянощі до неї додаються. Можна приготувати страву з м’яким солодким, гострим або кислуватим присмаком. Кожен раз, використовуючи один і той же рецепт, є можливість експериментувати і отримувати абсолютно нову закуску.