Крем-чіз для вирівнювання торта: рецепти покроково з фото

Крем-чіз швидкими кроками увірвався в кондитерське мистецтво і так само впевнено підкорив серця кондитерів і господинь практично у всьому світі. І це не випадковість, все завдяки неперевершеній текстурі чизай, отримуваної при поєднанні сиру та вершків.

Крем виходить більш щільним і насиченою консистенції, якщо збільшувати кількість сиру, а при його зменшенні — чіз виходить м’якше і ніжніше. З крем-чізом легко працювати: він рівно лягає на торт, і вирівнювання боків — одне задоволення, оскільки сирна маса податлива і не тече, як масляна або білкова.

Крем-чіз з вершками для торта покроково з фото

Ідеальний підбір продуктів дозволяє звести роботу з приготування вершково-сирного крему до мінімуму. Весь цей процес логічно простий і досконалий. Тому будь-яка недосвідчена господиня зможе створити маленький шедевр на своїй кухні, користуючись наявною посудом.

Дивіться також:  Рецепти тортів з безе, покрокове приготування

Час приготування: 15 хв. Калорійність в 100 гр — 270 кКал.

Необхідні інгредієнти:

  • вершки (33 % і вище) — 300 гр;
  • сир — 300 гр;
  • цукрова пудра — 100 гр.

Вийняти з холодильника сир, викласти в неглибоку миску і протерти його у велику ємність через дрібнозернисте сито 2 рази.

 

Холодні вершки відміряти в достатній кількості і викласти в чашу для міксера, а потім почати їх збивати на мінімальній швидкості. Коли вони почнуть густіти, поступово всипати пудру і довести вершкову суміш до жорстких піків.

Додати вершкову масу до сирної і розмішати ложкою до однорідної консистенції. Крем готовий.