Йогурт в йогуртниці – прості рецепти приготування

Багато дуже люблять кисломолочні вироби. Це пояснюється не тільки їх користю, але і смаком. Вони особливо популярні серед людей, що стежать за харчуванням і дотримуються здоровий спосіб життя. Поряд з кефіром одним з таких продуктів є йогурт. Його продають практично повсюдно.

На жаль, натуральність цього «кисломолочного дива» іноді викликає сумнів через включення до його складу безлічі добавок. З-за цього багато господинь стали самостійно виготовляти його у спеціальному «гаджет». Це нехитре сучасне пристосування допоможе створити якісний «кисломолочний шедевр», а ви будете повністю впевнені в його натуральності. Розглянемо кілька інструкцій покроково і з фото, як приготувати йогурт в йогуртниці.

Підготовчий етап

Перш ніж почати робити домашній йогурт в йогуртниці, необхідно підготувати сам електроприлад. Для цього потрібно гарненько промити і ретельно простерилізувати і контейнер, і стаканчики в каструлі з киплячою водою або ж просто облити їх крутим кіпяточком. Це допоможе уникнути потрапляння сторонніх мікроорганізмів в готове виріб.

Дивіться також:  Пиріг з замороженою вишнею - рецепти приготування з фото

Також необхідно визначитися, який консистенції буде ваше блюдо. Це безпосередньо залежить від вибору основи. Приготування йогурту в домашніх умовах в йогуртниці припускає використання будь молочка або вершків.

Ну і, мабуть, один з ключових моментів – це закваска. Тут також присутній великий вибір. Головне – обов’язкова наявність у її складі живих бактерій.

Як заквасочной основи можна застосовувати:

  • Йогурт натуральний без добавок;
  • Сметанку;
  • Аптечну закваску у вигляді сухого порошку;
  • Актимель.

Це далеко не повний список. Для створення основи з сухого порошку, уважно вивчіть інструкцію до свого приладу.