Мастика з маршмеллоу в домашніх умовах – простий покроковий рецепт

На нашому сайті вже публікувалася стаття про те, як приготувати маршмеллоу. І в ній згадувалося, що існує багато страв, які можна з нього зробити. Одне з них– мастика з маршмеллоу. З її допомогою у вас з’явиться можливість дуже красиво і креативно прикрашати торти, тістечка та інші десерти. Якщо ви хочете дізнатися, як приготувати мастику з маршмеллоу самостійно, то продовжуйте читати статтю, тут є відповіді на всі ваші питання!

Що таке мастика?

Якщо ви початківець кухар і у вашій кулінарній практиці поки не було досвіду приготування складних святкових тортів, то ви не стикалися з проблемою, як би краще їх прикрасити. А це завдання не з легких! За допомогою трафаретів та кондитерського шприца, звичайно, можна створити непоганий декор для страви, але це все одно не буде дотягувати до професійного рівня. А гостей адже хочеться вразити, піднести їм щось по-справжньому грандіозне!

Дивіться також:  Пиріг з вишнями і сиром (пісочний, листковий) - рецепти

Саме для цих цілей використовується мастика. Це той самий різнобарвний верхній шар, яким покривають весільні, ювілейні та інші ресторанні торти. З цього ж матеріалу створюються їстівні фігурки, що вінчають десерти.

Це ласощі можна виготовити безліччю різними способами. Є рецепти, в яких використовуються сухе молоко, зефір, згущене молоко… Ми сьогодні пропонуємо вам рецепт мастики з маршмеллоу. Він не дуже складний, всі інгредієнти і інструкції в ньому цілком зрозумілі. Проте відсутність досвіду і вправності може позначитися на результаті, тому запасіться терпінням і не засмучуйтеся, якщо з першого разу щось не буде виходити.