Млинці на воді без яєць (тонкі, на дріжджах): рецепти з фото

Млинці на воді – з цим ще можуть погодитися господині, але ось на воді і без яєць – таке здасться багатьом кулінарним нонсенсом. Адже повинен же бути продукт, який зв’яже і з’єднає інгредієнти тесту між собою.

Але виявляється, крім яєць, з цією роллю можуть впоратися і інші продукти: рослинні олії (оливкова, соняшникова) і навіть банани.

Які переваги у пісних млинців

Чим же пісна випічка заслужила свою любов навіть у тих господинь, в сім’ях яких пости не дотримуються? Причин цього існує декілька, і вони досить вагомі:

  • Алергія на лактозу і глютен змушують людей дотримуватися суворої дієти і виключити зі свого раціону більшість смачних страв, у тому числі і млинці на молоці (або інших молочних продуктах) і яйцях. А от пісні млинці на воді не включають у свій склад продукти-алергени і не поступаються за смаком своїм побратимам;
  • Низька калорійність. У прагненні схуднути, не важко впасти у відчай і депресію-за тотального обмеження в калорійною (але такої смачної) їжі, результатом чого стане нічний обжерливість і новий набір ваги. Худнути смачно можна, готуючи смачні низькокалорійні (в тому числі і борошняні) страви. Пісні млинці – яскравий приклад цього;
  • Економічність. Ця випічка – такий собі рецепт «каші з сокири», коли на кухні не виявилося нічого, крім борошна води і олії, які коштують у кілька разів дешевше продуктів зі складу класичних млинців.
  • Дивіться також:  Сметанний торт в мультиварці - покрокова схема приготування