Торт “Наполеон” з заварним кремом – кращі прості рецепти

Є речі, над якими не владний навіть час. Додаючи в себе крапельку нововведення, трохи піддаючись примх прогресу, вони проходять крізь роки, залишаючись самі собою. І ці речі становлять основу сімейного затишку. Ще наші пра-прабабусі любили побалакати за чашкою ароматного чаю з шматочком найніжнішого, просоченого кремом тістечка або тортика. Змінилися люди, змінилися декорації, але незмінно залишилися чашка чаю і шматочок ласощів. Як приготувати торт «Наполеон» з заварним кремом в домашніх умовах, щоб уславитися вмілій господинею? Розберемося в цій статті…

Ласощі з ім’ям великого полководця Наполеона

«Наполеон» — це десерт з прісного листкового тіста, просочений солодким кремушком. Кулінарні історики стверджують, що це диво з’явилося в 1912-му році, на столітній ювілей перемоги Росії у війні над Наполеоном. Свою назву вкусняшка отримала завдяки своїй формі, яка нагадувала капелюх Наполеона. Назва залишилося незмінним донині, а от форма стала квадратної.

Дивіться також:  Цукрова вата в домашніх умовах - рецепти з апаратом і без

Кожне популярне блюдо має декілька варіацій приготування. Не став винятком і «Наполеон». Кожне покоління щось додавала, вносила свої зміни, виключало зі складу, однак сам принцип приготування цього десерту залишився незмінним, як і його смак. Звичайно, зараз можна абсолютно не морочитися на кухні. Збігати в найближчий магазин, де обов’язково буде цей десертик. Придбати його, і нагодувати всю сім’ю. Але тоді зникне особлива нотка, притаманна будь-якого домашнього страви: у ній не буде любові і турботи. Тому ми пропонуємо вам не зраджувати традиціям і приготувати домашній торт «Наполеон з заварним кремом».