Як варити заморожені креветки правильно і смачно: до пива, для салату, в мікрохвильовці + відгуки

Гарячі, соковиті, ароматні, а разом з тим легкі і свіжі – одна лише думка про варені креветки провокує апетит. Цей морепродукт однаково сильно люблять як спортсмени та прихильники здорового способу життя, так і шанувальники пінного хмільного напою. Знаючи, як варити заморожені креветки, ви за лічені хвилини приготуєте фітнес-вечеря, а також побалуєте другу половину ідеальною закускою до пива.

Креветки – популярне ласощі, яке вважається делікатесом в багатьох країнах. Ці морські ракоподібні з загону десятиногих здатні досягати до 30 см в довжину, а їх видів відомо більше двох тисяч. Однак на прилавках супермаркетів і рибних магазинів найчастіше зустрічаються екземпляри довжиною до 12 див. Вони продаються свіжими, свіжозамороженими або варено-мороженому вигляді. І лише після термічної обробки перетворюються в ароматну закуску, вишукане самостійне блюдо або інгредієнт салату.

Дивіться також:  Чи можна годуючій мамі банани: користь, шкода і рецепти страв

Відповідь на питання, як і скільки варити креветки, безпосередньо залежить від виду придбаних вами морепродуктів. Зрозуміти, який продукт перед вами – морожений або свіжий, нескладно. Досить поглянути на колір ласощі і скористатися таблицею.

Таблиця – Як визначити свіжість ракоподібних за кольором

Колір Вид креветки
Темно-зелений Свіжа велика
Прозоро-рожевий Свіжа дрібна
Яскраво-рожевий Варена морожена

Дивно, але улюблений усіма морепродукт народжується гермафродитом. Креветки наділені унікальною властивістю змінювати свою гендерну приналежність в процесі життєдіяльності в залежності від того, яку функцію у вирощуванні потомства їм слід виконувати в конкретний період часу.