20 відмінних рецептів котлет у духовці

20 відмінних рецептів котлет у духовці

Є котлети люблять усі, а ось довго стояти біля плити готові лише одиниці. Давай полегшимо процес приготування, скориставшись духовкою! Запечені котлети забирають набагато менше часу і при цьому виходять смачними та соковитими. Розповідаємо 20 найкращих рецептів!

1. Класичні котлети із фаршу в духовці

Класичні котлети з фаршу в духовці

Цей рецепт котлет обов’язково має знати кожна господиня!

Тобі знадобиться: 1 кг свино-яловичого фаршу, 2 цибулини, 1 морква, 2 курячі яйця, 2 ст.л. олії, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Подрібнені цибуля з морквою обсмаж до золотистого кольору. Змішай фарш, яйця, засмажку, сіль та мелений перець. Добре вимішати масу руками. Сформуй невеликі котлети однакового розміру і виклади на лист, застелений пекарським папером. Запікай 30 хвилин при 200 градусах, потім зменш температуру до 190 і готуй ще 5-7 хвилин.

2. Запечені котлети в панірувальних сухарях

Запечені котлети в панірувальних сухарях

Замість сухарів можна використовувати подрібнені кукурудзяні пластівці або борошно грубого помелу.

Тобі знадобиться: 1 кг м’ясного фаршу, 2 картоплі, 2 курячі яйця, 1 цибулина, 2 склянки панірувальних сухарів, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Картопля та цибуля натрій на тертці. Додай м’ясний фарш, яйця, сіль та мелений перець. Вимішати масу руками до однорідності. Сформуй котлети однакового розміру, кожну обваляй у панірувальних сухарях. Виклади котлети на лист, застелений пергаментним папером, і запікай 40 хвилин у духовці при 200 градусах.

3. Ірландські котлети в духовці

Ірландські котлети в духовці

Бекон надає запеченим котлетам чудового аромату.

Тобі знадобиться: 1 кг свинячого фаршу, 200 г бекону, 2 курячі яйця, 1 морква, 1 цибулина, 2 ст.л. олії, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Наріж бекон і цибулю, моркву натрій на тертці. Обсмажте цибулю з морквою до золотистого кольору, додай бекон і продовжуй готувати 3-4 хвилини. Змішай фарш, засмажку, яйця, сіль та мелений перець. Добре все перемішай, сформуй котлети і виклади на лист, застелений пекарським папером. Запікай 35-40 хвилин у духовці за температури 200 градусів.

4.Котлети по-домашньому у духовці

Котлети по-домашньому в духовці

Фарш на котлети дуже легко пересолити, тому дій обережно!

Тобі знадобиться: 1 кг м’ясного фаршу, 100 г білого хліба, півсклянки молока, 1 морква, 2 цибулини, 1 зубчик часнику, 2 курячі яйця, 30 мл рослинної олії, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Хліб розкриши в миску та зали теплим молоком. Подрібнені цибуля з морквою обсмажити на олії до золотистого кольору. Змішай м’ясний фарш, засмажку, пропущений через прес часник, яйця, сіль, мелений перець та хлібно-молочну суміш. Виміси все добре руками, сформуй однакові котлети і виклади на змащене деко. Запікайте котлети в духовці 30-35 хвилин при температурі 200 градусів.

5. Котлети з фаршу асорті, запечені в духовці

Котлети з фаршу асорті, запечені в духовці

Фарш не прилипатиме до рук, якщо попередньо змочити їх водою.

Тобі знадобиться: 500 г свино-яловичого фаршу, 300 г курячого фаршу, 2 яйця, 1 цибулина, 2 ст.л. олії, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Цибуля дрібно наріж і обсмаж на маслі до золотистого кольору. Змішай весь фарш, додай яйця, засмажку, сіль та мелений перець.Вимішай масуруками, сформуй невеликі котлетки та виклади на застелений фольгою лист. Запікай 40 хвилин у духовці за температури 200 градусів.

Дивіться також:  20 простих та смачних закусок з баклажанів

6. Котлети зі свинячого фаршу із сиром у духовці

Котлети зі свинячого фаршу з сиром у духовці

Для цього рецепту можна використовувати і черствий хліб.

Тобі знадобиться: 800 г свинячого фаршу, 150 г твердого сиру, 2 яйця, 1 цибулина, 100 г білого хліба, півсклянки теплого молока, 50 г вершкового масла|мастила|, мелений чорний перець, мелений мускатний горіх, сіль.

Приготування: Твердий сир наріж невеликими брусочками. Цибуля дрібно наріж. Хліб розкриш у миску і залий молоком. Змішай фарш, цибулю, яйця, молочно-хлібну заготівлю, сіль та спеції. Добре вимішати масу руками. Сформуй котлети, заліплюючи всередині кожної брусочки сиру. Виклади заготовки на лист, застелений фольгою, і змасти розтопленим вершковим маслом. Запікай 40 хвилин при 200 градусах.

7. Котлети з фаршу та грибів, запечені в духовці

Котлети з фаршу та грибів, запечені в духовці

Оригінальний рецепт котлет у духовці для святкового столу!

Тобі знадобиться: 700 г свино-яловичого фаршу, 2 курячі яйця, 200 г грибів, 1 цибулина, 200 г твердого сиру, 50 г вершкового масла, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Гриби, цибуля наріж і обсмаж на вершковому маслі до готовності. Змішай фарш, яйця, засмажку, сіль та мелений перець. Сформуй котлети, виклади на лист, застелений пергаментним папером, і присип тертим сиром. Накрий подвійним шаром фольги та запікай 30 хвилин у духовці при 200 градусах. Зніми фольгу та підрум’яні котлети ще 5-7 хвилин.

8. Соковиті котлети в духовці

Соковиті котлети в духовці

Можна змащувати котлети маслом ще й у процесі запікання.

Тобі знадобиться: 1 кг свино-яловичого фаршу, 150 г картоплі, 2 курячі яйця, 1 велика цибулина, 2 зубчики часнику, 50 г вершкового масла, мелений чорний перець, мелений мускатний горіх, сіль.

Приготування: Картопля і цибуля натрій на тертці, часник дрібно наріж. Змішай м’ясний фарш, овочі, яйця, сіль та спеції. Добре вимішати масу до однорідності, сформуй однакові котлети і виклади на лист, застелений пекарським папером. За допомогою кулінарної кисті змасти котлети розтопленим маслом. Запікай 40 хвилин у духовці за температури 200 градусів.

9.Курячі котлети, запечені в духовці

Курині котлети, запечені в духовці

Ситні котлети, які зовсім не перевантажують шлунок.

Тобі знадобиться: 600 г курячого фаршу, 1 куряче яйце, 1 зубчик часнику, 1 морква, 1 цибулина, 2 ст.л. олії, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Подрібнені цибуля з морквою обсмаж на маслі до золотистого кольору. Змішай курячий фарш, засмажку, яйце, сіль, мелений перець та пропущений через прес часник. Набирай ложкою фарш і формуйте руками невеликі котлети. Виклади заготовки на лист, застелений фольгою, і відправ на 30 хвилин в духовку, розігріту до 190 градусів.

10. Дієтичні котлети з гарбуза в духовці

Дієтичні котлети з гарбуза в духовці

Такі котлети зручно готувати у спеціальних силіконових формах.

Тобі знадобиться: 500 г гарбуза, 2 моркви, 1 цибулина, 2 зубчики часнику, 2 курячі яйця, 100 г білого хліба, 100 мл теплого молока, 20 г вершкового масла, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Гарбуз наріж, проваріть у підсоленій воді 10 хвилин і подрібніть занурювальним блендером. Цибуля з морквою подрібни і обсмаж на олії.Хліб розкриш у миску з теплим молоком і прибери убік на 10 хвилин. Змішай гарбузову масу, засмажку, молочно-хлібну заготівлю, яйця, сіль, перець та пропущений через прес часник. Сформуй невеликі колети, виклади у підготовлені формочки та запікай півгодини при 190 градусах.

Дивіться також:  20 рецептів варення з малини з ніжним смаком та ароматом

11. Шкільні котлети,запечені в духовці

Шкільні котлети, запечені в духовці

Рецепт справжніх котлет з дитинства!

Тобі знадобиться: 800 г свинячого фаршу, 1 морква, 1 цибулина, 1 зубчик часнику, 2 курячі яйця, 100 г чорного хліба, 100 мл теплого молока, 30 мл рослинної олії, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Хліб розкриш у миску з теплим молоком і прибери убік на 10 хвилин. Подрібнені цибуля з морквою обсмажити на олії до золотистого кольору. Змішай м’ясний фарш, яйця, пропущений через прес часник, хліб із молоком та засмажку. Додай сіль, мелений перець і добре вимішати масу руками. Сформуй котлети однакового розміру, виклади на змащене деко і відправте на 40 хвилин у духовку, розігріту до 190 градусів.

12. Котлети з індички в духовці

Котлети з індички в духовці

Щоб котлети не підгоряли зверху, накрий їх фольгою.

Тобі знадобиться: 500 г фаршу індички, 1 цибулина, 1 куряче яйце, 1 ст.л. манки, 2 ст. олії, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Цибуля подрібни та обсмаж на маслі до золотистого кольору. Змішай фарш, яйце, засмажку, манку, сіль та мелений перець. Вимішати масу руками і прибери на 15 хвилин убік.Сформуй котлети, виклади на лист, застелений фольгою, і запікай 30 хвилин при 190 градусах.

13. котлети в духовці

Рибні котлети в духовці

Сливки можна замінити молоком або сметаною.

Тобі знадобиться: 600 г рибного фаршу, 1 куряче яйце, 100 г білого хліба, 1 цибулина, 2 ст.л. олії, 3 ст.л. вершків, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Хліб розкриш у миску, залий теплими вершками і прибери убік на 10 хвилин. Цибуля дрібно наріж і обсмаж на маслі до золотистого кольору. Змішай фарш, яйце, засмажку, мелений перець, сіль та вершково-хлібну суміш. Добре вимішай масу руками, сформуй однакові котлети і запікай 40-45 хвилин у духовці при 190 градусах.

14. Котлети з фаршу з манкою в духовці

Котлети з фаршу з манкою в духовці

Всі інгредієнти мають бути однаковою температурою.

Тобі знадобиться: 800 г свино-яловичого фаршу, 2 ст.л. манки, 100 мл теплого молока, 2 курячі яйця, 1 цибулина, мелений чорний перець, мелений мускатний горіх, сіль.

Приготування: Змішай фарш, яйця, манку, молоко, сіль, спеції та дрібно нарізану цибулю. Вимішати масу руками, накрий кришкою і прибери на 10 хвилин убік.Сформуй однакові котлети і виклади на лист, застелений пекарським папером. Запікай у духовці 40 хвилин при 190 градусах.

15. Морквяні котлети в духовці

Морковні котлети в духовці

Морква на котлети можна як зварити, так і просто запекти.

Тобі знадобиться: 500 г вареної моркви, 3 ст.л. манки, 100 г білого хліба, 2 яйця, півсклянки молока, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Подрібни варену моркву в блендері. Додай манку, яйце, сіль, мелений перець та розмочений у молоці хліб. Вимішати масу до однорідності і прибери на 10 хвилин убік. Сформуй однакові котлети, виклади на змащене деко і запікай 20 хвилин при 190 градусах.

Дивіться також:  20 найкращих рецептів маринованої цибулі

16. Білоруські чаклуни в духовці

Білоруські чаклуни в духовці

Картопляні котлети з м’ясною начинкою.

Тобі знадобиться: 800 г картоплі, 300 г свинячого фаршу, 1 цибулина, 1 куряче яйце, 1 зубчик часнику, 2 ст.л. олії, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Картопля натрій на тертці, промий від зайвого крохмалю і віджми. Додай сіль, мелений перець та пропущений через прес часник. Свинячий фарш змішай з яйцем, подрібненою цибулею, сіллю та перцем. Виклади на харчовуплівку кружечок з картопляної маси, зверху додай трохи фаршу. Сформуй котлету так, щоб фарш залишився усередині. Повтори дії з іншим фаршем та картоплею. Котлети обсмаж на маслі 2 хвилини з кожного боку і виклади на лист, застелений пергаментним папером. Запікай півгодини в духовці за 200 градусів.

17. Свинячі котлети з сиром та помідорами в духовці

Свинячі котлети з сиром та помідорами в духовці

Зручніше готувати з помідорами довгастої форми.

Тобі знадобиться: 600 г свинячого фаршу, 2 середні помідори, 200 г твердого сиру, 1 ст.л. манки, 1 куряче яйце, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Помідори наріж кружальцями, сир натрій на тертці. Змішай фарш зі свинини, яйце, манку, сіль та мелений перець. Сформуй невеликі котлети та виклади на застелений фольгою лист. Зверху на кожну котлету виклади кружальце помідора, акуратно присип сиром. Накрий фольгою та запікай 45 хвилин у духовці при 190 градусах.

18. Котлети з фаршу з баклажанами та часником у духовці

Котлети з фаршу з баклажанами та часником у духовці

Можна обсмажити баклажани на грилі.

Тобі знадобиться: 800 г м’ясного фаршу, 200 г баклажанів, 2 зубчики часнику, 2 курячі яйця, 2 ст.л. манки, 50 мл рослинної олії, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Баклажани наріж і залий на 10 хвилин солоною водою. Злий воду, ретельно обсуши і обсмаж на маслі до золотистого кольору. Смажені баклажани подрібни в блендері, додай м’ясний фарш, яйця, манку, сіль, мелений перець і пропущений через часник. Сформуй невеликі котлети, виклади на змащене деко і запікай 35 хвилин у духовці при 200 градусах.

19. Котлети з фаршу з буряком у духовці

Котлети з фаршу з буряком в духовці

Здивуй домашніх цими незвичайними котлетами!

Тобі знадобиться: 500 г м’ясного фаршу, 1 варений буряк, 2 картоплі, 1 яйце, 1 цибулина, 2 ст.л. олії, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Картопля та буряк натрій на тертці, цибулю подрібни. Обсмажити цибулю на олії до золотистого кольору. Змішай фарш, засмажку, буряк, картоплю, яйце, сіль та мелений перець. Набирай масу ложкою та формуй однакові котлети. Виклади заготовки на змащене деко і запікайте 30 хвилин при температурі 200 градусів.

20. Кабачкові котлети в духовці

Кабачкові котлети в духовці

Найпростіший рецепт овочевих котлет у духовці для літнього меню!

Тобі знадобиться: 1 кабачок, 2 картоплі, 1 болгарський перець, 1 морква, 1 цибулина, 200 г білокачанної капусти, 2 яйця, 2 ст.л. манки, мелений чорний перець, сіль.

Приготування: Овочі натрі на тертці або подрібни в блендері. Додай манку, яйця, сіль та мелений перець. Перемішай і прибери на 10 хвилин убік. Виклади масу в силіконові форми і запікайте котлети 25-30 хвилин у духовці при 180 градусах.