Пісочне печиво на маргарині – 5 простих і смачних рецептів

Торти, печиво і тістечка, приготовані з пісочного тіста, виходять розсипчастими, тому називаються пісковими. Борошно для таких виробів підбирайте з невисоким відсотком клейковини, так як інакше готові вироби вийдуть затягнутими і жорсткими. Розсипчастість печінкою додають яєчні жовтки і жир – масло або маргарин.

При замісі інгредієнтів потрібно витримувати температуру в приміщенні 17-20°С, це стосується маргарину та масла. При більш високій температурі погіршується пластичність тіста і важче його формувати. Вимішують всі компоненти швидко, до зникнення грудок. Бажано охолодити масу 30-50 хвилин.

Дивіться також:  Коровай на весілля – рецепт з фото традиційної випічки.

Формувати печиво можна кондитерськими виїмками, за допомогою чашки, шприцом, нарізати часточками і розкачати до товщини 1 див. Можна спекти кілька пластів, промазати кремом, скріпити їх і нарізати на окремі тістечка.

Випікається пісочне тісто протягом 15-20 хвилин, деко змащують маслом, а духовку розігрівають до 200-240°С. Готове печиво виходить економне і смачне, особливо з додаванням горіхів, повидла, джему або крему.