Начинка для хачапурі: з сиром, яйцем і інші варіанти (відео)

 

Хачапурі, як страва істинно грузинської кухні стало популярне не тільки на батьківщині походження, але й у багатьох країнах світу. Рецепт приготування, може відрізнятися у залежності від географічних чинників, і просто від великого різноманіття видів. Однак спробувавши хачапурі одного разу, ви відразу зрозумієте, звідки у цієї страви така популярність. Тому якщо ви ще не пробували, то обов’язково не пропустіть такий шанс і приготуйте грузинські хачапурі разом з нами.

Перш ніж перейти до розмаїття начинок, розглянемо варіанти приготування тіста. Воно може бути бездріжджове, дріжджове і як модифікація сучасності, листкове тісто. Найбільш правильний рецепт – це використання бездріжджового тесту, але воно повинно замішуватися на мацоні. Також багато господині роблять тісто на кефірі або, взагалі, використовують лаваш. Смажаться хачапурі на сковороді без олії, якщо тісто було бездріжджове, якщо ж використовувалося або листкове дріжджове, то краще поставити їх пекти в духовку.

Дивіться також:  Хачапурі по-аджарськи: човник з яйцем — рецепт з відео

Начинка для хачапурі не одна, їх багато, кожна має свою особливість і непередаваний смак, тому щоб вибрати улюблену, мабуть, доведеться спробувати все.

Розглянемо популярний рецепт хачапурі з яйцем.