Ліниві вареники з сиром – рецепти з борошном і манкою

Вареники є одним з найпопулярніших і відомих страв. Існує безліч інструкцій щодо їх приготування, а в якості начинки можна використовувати різні інгредієнти. Але процес приготування улюбленої страви забирає багато часу, тому був придуманий спеціальний «лентяйский» варіант. Мабуть, найбільш затребуваними є «лінивці» з картоплею. Але рецепт на основі сиру нітрохи не поступається по популярності картопляним вареничкам. Тому розглянемо, як приготувати ліниві вареники з сиром.

Цей інгредієнт дуже корисний, особливо для дітей. Він славиться вмістом великої кількості кальцію, необхідного зростаючому організму. Але сучасні діти, які звикли вживати різні магазинні сирки, не дуже люблять їсти справжній чистий сир.

Дивіться також:  Шніцель по-міністерськи з курки – простий і смачний рецепт.

Саме наше сьогоднішнє страва допоможе привчити дитину до цього продукту, і в той же час не потрібно довго не заморочуватися над тим, що ж приготувати на сніданок. Адже раніше практично в будь-якому дитячому садку подавали дане блюдо, і воно було настільки смачним, що хлопці з задоволенням поїдали його. Але ніякого особливого секрету в приготуванні немає. Все досить просто. Покроковий рецепт лінивих вареників з сиром розповість, як правильно приготувати цю смакоту, а фото допоможуть побачити все більш наочно.