Часниковий соус: рецепт з майонезом і сметаною для шаурми, піци і картоплі + відгуки

Класична заправка з часнику з’явилася, завдяки французам. Подрібнений і перетертий з оливковою олією і зеленню часник користується шаленою популярністю не тільки в місці свого народження – на півдні Франції, але і у італійців – любителів піци. А в наших широтах прижився рецепт часникового соусу з майонезом. Це одна з модифікацій класичної приправи, в якій рослинне масло замінено такими інгредієнтами, як майонез або сметана.

Алгоритм приготування часникового соусу досить простий і не вимагає особливих кулінарних талантів. Заправка здатна урізноманітнити і пікантно підкреслити смак навіть самого пересічного страви. Наприклад, вареної картоплі. Але один пікантний мінус рецепт домашнього часникового соусу все ж має різкий аромат, який залишається в ротовій порожнині після їжі і ще довго повідомляє оточуючим про те, чим ви сьогодні ласували. Але це, мабуть, єдиний недолік. В соусі присутня гостра нотка, посилити або пом’якшити яку можна шляхом регулювання кількості часнику в рецепті.

Дивіться також:  Кетчуп з помідорів на зиму: покрокові рецепти домашнього томатного соусу з яблуками, болгарським перцем + відгуки