Крем зі згущеного молока для тортів – рецепти зі сметаною і вершковим маслом

Крем зі згущеного молока можна сміливо назвати самим популярним у виробництві та приготуванні в домашніх умовах кондитерських виробів. Будь-яка випічка з ним смачна, ніжна і доводиться по смаку переважній більшості любителів солодкого. Він по праву називається універсальним: його використовують для тортовой продукції, тістечок, печива, випічки і так далі.

Така популярність пов’язана не тільки з безпомилковим смаком, яким володіє крем зі згущеного молока, але і з простотою його рецептури. Крім цього, готування займає мінімальну кількість часу (максимум 15 хвилин, якщо згущене молоко не варити самостійно), а його структура дозволяє не обмежувати себе у виборі оформлення солодкої страви або кондитерського виробу, про що свідчать численні фото в інтернеті і друкованих виданнях.

Дивіться також:  Соуси для шашлику - найсмачніші варіанти рецептів

Найбільш поширені два види такої начинки для тортів: із звичайної («сирий») і вареного згущеного молока. Однак завдяки її сумісності з іншими продуктами в вершково-згущений крем можна додавати різні фрукти, у тому числі сушені, в’ялені або консервовані. Зовні і за смаком він чудово поєднується з цукатами, горіхами, какао, шоколадом та іншими інгредієнтами.