Як правильно приготувати маринад для свинячих реберець на мангалі?

Смачні і прості в приготуванні маринади для свинячих реберець на мангалі або грилі

Свинячі реберця — продукт досить жирний. При запіканні в маринаді на вугіллі, з продукту витопиться зайвий жир, а саме м’ясо залишиться ніжним і неймовірно соковитим.

Перш ніж готувати, що з свинячих реберець – необхідно вирішити, яку страву ви хочете в результаті отримати, адже для приготування потрібно зробити смачний маринад для свинячих реберець на мангалі. Та й різноманіття соусів, вельми розширюють огляд того, що можна приготувати. Для страв на грилі і мангалі потрібно продукт з гарною жирової і м’ясним прошарком. Якщо більше м’ясних прошарків і мало жиру – то розумно буде додати невелику кількість рослинної олії, а для жирних ребер готувати маринад на гірчиці. Вона подсушит зайвий жир і абсорбує його, а гострота компенсує його недолік .

Якщо на кісточці дуже тонкий шар м’яса – то такі реберця рекомендується використовувати для приготування супів.

Реберця свинячі можна приготувати в різноманітних маринадах, але в кожному разі соус повинен точно відповідати типу приготування страви. Наприклад, якщо реберця будуть готуватися в духовій шафі з використанням фольги або рукава для запікання, то розумно додати в маринад багато ароматною і пряної зелені і часнику. А ось на грилі або мангалі зелень і часник з соусу просто згорять в процесі обсмажування, зіпсується зовнішній привабливий вигляд готової страви, і з’явиться характерна гіркоту. У цьому випадку необхідний маринад, який допоможе поліпшити смак реберець, і зіграє роль у вигляді захисту від пригорання і надмірного висушування м’яса.

Дивіться також:  Сметанний крем в домашніх умовах - покрокові рецепти

А як приготувати свинячі реберця на мангалі рецепт, якого ви ще не пробували? Ми вам про це детальніше розповімо нижче.