Прості крему для тортів: рецепти в домашніх умовах

Смачні і легкі в приготуванні креми для тортів

Крем, приготований в домашніх умовах, здатний підкреслити смак випічки, будь це бісквітний корж, пісочне або масляне тісто. Крем для торта – це об’ємна і повітряна маса, яку готують на основі збитих яєчних білків, цукру, вершкового масла, згущеного молока і сметани. Додають і інші прості речовини – для щільності і структури – желатин, ароматизатори – для додання смаку, натуральні барвники -привабливого для і яскравого вигляду.

За допомогою крему домашній торт можна не тільки прикрасити, а й прошарувати коржі, щоб вони просочилися і стали м’якими і ніжними. Як правило, наноситься на корж з допомогою ножа з широким лезом, але зручніше використовувати силіконову лопатку для цих цілей.

Дивіться також:  Кращі рецепти кремів для бісквітного торта

Використовуючи кулінарний мішок і різноманітні насадки до нього на верхній шар торта можна нанести прикраси з крему, зробити красиві візерунки. При відсутності кулінарного мішка, його можна зробити з пекарської папери або чистого поліетиленового пакета. З паперу згортається конетик (трубочка у вигляді конуса) і акуратно заправити в неї крем. Кінчик конверта обрізати (прямим або кутовим зрізом, зубчиком) і видавити на кондитерський виріб, отримуючи необхідні малюнки.

Крем для тортів – продукт швидко псується, і після того як його приготували, зберігати його необхідно тільки в умовах холодильника, не більше 38 годин.