Кращі рецепти кремів для бісквітного торта

Бісквітний торт наскільки смачний, настільки і унікальний. Корж, як губка, вбирає будь-який з запропонованих вами кремів. Хочете сметанний крем– будь ласка, ягідну просочення– легко, мед – простіше простого. Як приготувати крем для бісквітного торта, залежить від вашого настрою і смакових уподобань – розглянемо найбільш оптимальні варіанти.

Сметанний крем для бісквітного торта «Вершкова феєрія»

Рецепт крему для бісквітного торта, приготований з сметани, займає чільне місце в ієрархії кремів. Сметана проникає в кожну клітинку бісквітного коржа, наповнює його ніжним вершковим смаком, розм’якшує, робить бісквіт неймовірно соковитим. У таку начинку ви зможете додати улюблені наповнювачі. Її рецепт простий до неподобства. Вам необхідно взяти півлітра сметани середньої жирності і склянку цукру. Схема приготування доступна і дитині:

Дивіться також:  Соус для картоплі фрі: рецепти в домашніх умовах
  • Всыпаете сметанку і цукор в миску. Постарайтеся не помилитися з вибором сметани, адже від цього залежить підсумковий смак десерту.
  • Збивайте міксером, поки цукор не розтане. Якщо зупинитися, то заправка вийде ріденькою і буде текти з торта на стіл, як весняна крапель. Як тільки сметана з цукром буде «шапочкою» триматися на ложці – страва готова.
  • Примітка: сметанний крем для бісквітного торта стане витвором мистецтва, якщо додати в нього горішки, шоколадну стружку, мигдаль або будь-які фрукти.

    Головне завдання– вберегти цю заготовку від зняття проб дітьми. Будь бісквітний торт зі сметанним кремом стане прикрасою святкового столу.