20 простих та смачних супів із фрикадельками

20 простих та смачних супів з фрикадельками

Якщо на думку знову не спадає, який ще суп можна приготувати, ми готові допомогти. Тримай добірку з 20 найкращих рецептів супів з фрикадельками – яловичими, курячими, рибними, якими захочеш!

1. Суп із курячими фрикадельками

Суп з курячими фрикадельками

Так само можна використовувати фарш з індички.

Тобі знадобиться: 350 г курячого фаршу, 300 г цибулі, 250 г картоплі, 60 г стручкової квасолі, 60 г моркви, спеції, часник.

Приготування: Подрібни моркву з цибулею та обсмаж до м’якості. Туди ж додай стручкову квасолю та 5 хвилин протушкуй овочі під кришкою. У киплячу воду додай картопля, а через 5 хвилин – засмажку. Змішай фарш із часником та спеціями, сформуй фрикадельки та виклади в суп. Проварю ще пару хвилин після того, як вони спливуть.

2. Суп із свинячими фрикадельками

Суп зі свинячими фрикадельками

Для любителів насиченого смаку та ситних перших страв.

Тобі знадобиться: 200 г свинячого фаршу, 1 цибулина, 4 картоплини, 1 морква, 4 ст.л. вермішелі, спеції.

Приготування: Наріж картопля кубиками, залий водою та проварити 20 хвилин. Половину цибулі пропусти через м’ясорубку, додай у фарш зі спеціями та сліпи фрикадельки. Цибулю, що залишилася, наріж дрібним кубиком разом з морквою і обсмаж.

Коли картопля майже звариться, додай у суп засмажку, спеції та вермішель. А через 5 хвилин – фрикадельки, і продовжуй варити, доки вони повністю не спливуть.

3. Суп із яловичими фрикадельками

Суп з яловичими фрикадельками

Якщо боїшся, що фрикадельки будуть сухі, то додай трохи вершкового масла у фарш.

Тобі знадобиться: 600 г фаршу, 3 картоплини, половина пучка шпинату, 1 морква, 1 цибулина, часник, спеції.

Приготування: Наріж картопля кубиком і постав варитися. Подрібни цибулю, натрій моркву на тертці і обсмаж до м’якості. Туди ж додай шпинат і протушкуй ще 5 хвилин. Виклади засмажку до картоплі, а фарш змішай зі спеціями та часником. Сформуй фрикадельки, додай у суп і провари ще 3 хвилини після того, як вони спливуть.

4. Суп із рибними фрикадельками

Суп з рибними фрикадельками

Дуже цікаво виходить і з білою рибою, і з лососем.

Тобі знадобиться: 700 г риби, 1 пучок зелені, 2 цибулини, 1 морква, 1 яйце, 3 ст.л. панірувальних сухарів, 100 г кореня селери, 2 картоплини.

Приготування: Рибне філе та 1 цибулину збий у блендері. Туди ж додай спеції, яйце, сухарі та рубану зелень, і сформуй фрикадельки. Картопля наріж брусочками і постав варитися, а решту овочів тонко нашаткуй і обсмаж.

За 10 хвилин додай до картоплі засмажку, а ще через 5 – рибні фрикадельки. Після цього вари суп ще приблизно 10-15 хвилин.

5. Суп із фрикадельками з баранини

Суп з фрикадельками з баранини

Додай у фарш із баранини гострий перець, ароматні трави та грузинські спеції.

Тобі знадобиться: 300 г фаршу з баранини, 2 картоплини, 1 баклажан, 1 кабачок, 1 перець, 1 морква, 1 ч.л. томатної пасти, кінза, спеції.

Приготування: Сформуй із фаршу фрикадельки, відвари їх у киплячій воді 7-10 хвилин і відклади убік. У бульйон виклади кубики картоплі та моркви, а через 5 хвилин – перець. Ще через 5 хвилин додай кабачки, баклажани та томатну пасту, та вари суп до готовності овочів. Наприкінці поверни фрикадельки в каструлю та посип кінзою.

Дивіться також:  20 курячих супів з галушками, які припадуть до смаку кожному

6. Суп з фрикадельками та сиром

Суп із фрикаделькамиі сиром

Рекомендуємо використовувати якісний плавлений сир, який добре плавиться.

Тобі знадобиться: 350 г фаршу, 3 ст.л. рису, 2 цибулини, 1 морква, 100 г плавленого сиру, спеції.

Приготування: Приправ фарш, сформуй фрикадельки і постав варитися. За цей час подрібни цибулю з морквою, обсмаж і переклади засмажку в каструлю. Через пару хвилин додай промитий рис, а коли він буде майже готовий – приправ суп і додай подрібнений плавлений сир. Продовжуй варити, доки він не розплавиться.

7. Суп із фрикадельками та рисом

Суп з фрикадельками та рисом

Чудова основа, куди можна додати зелень, яйце, сир – будь-що!

Тобі знадобиться: 400 г фаршу, 0,5 склянки рису, 150 г цвітної капусти, 2 картоплини, 1 морква, 1 цибулина, спеції.

Приготування: Наріж картопля і додай у киплячу воду. Туди ж додай промитий рис та спеції, а за цей час зроби засмажку з цибулі та моркви. Виклади її в суп разом із суцвіттями цвітної капусти, приправ і перемішай. Сформуй фрикадельки, відправь у каструлю та вари до готовності.

8. Суп з вермішеллю та фрикадельками

Суп з вермішелью та фрикадельками

Найкраще брати дрібну вермішель або довгу локшину.

Тобі знадобиться: 230 г фаршу, 100 г вермішелі, 1 морква, 1 жменя кукурудзи, 3 картоплини, 1 цибуля, спеції, 1 ч.л. томатної пасти.

Приготування: Змішай фарш зі спеціями, сформуй фрикадельки та постав варитися. Подрібни порей з морквою та обсмаж, а потім додай до них томатну пасту. Відправ у суп засмажку та подрібнену картоплю, а через 10 хвилин – кукурудзу, спеції та вермішель. Продовжуй варити ще стільки ж.

9. Суп із фрикадельками та сочевицею

Суп із фрикадельками та сочевицею

Ситний суп дуже апетитного відтінку.

Тобі знадобиться: 200 г фаршу, 90 г сочевиці, 2 картоплини, 1 цибулина, 1 перець, 1 морква, 1 пучок зелені, 100 г сиру, спеції, вершкове масло.

Приготування: Постав картопля варитися, і до неї одразу додай крупно нарізаний перець і сочевицю. Сформуй фрикадельки та виклади їх у каструлю. Подрібни цибулю з морквою, обсмаж на вершковому маслі і також додай у суп. Коли картопля та сочевиця будуть готові, розчини сир, і в самому кінці додай спеції та зелень.

10. Суп з перловкою та фрикадельками

Суп з перлівкою та фрикадельками

Спробуй такий варіант розсольника!

Тобі знадобиться: 300 г фаршу, 2 ст.л. перловки, 1 солоний огірок, 1 морква, 3 картоплини, 1 яйце, 1 цибулина, спеції.

Приготування: Постав картопля варитися, а за цей час обсмаж подрібнену цибулю з тертою морквою. Відправ засмажку в суп, і туди ж додай промиту перловку. Сформуй фрикадельки, натрій огірок на тертці, і їх теж відправ у каструлю. Вари суп ще близько 20-25 хвилин, і в кінці влий сире яйце і добре перемішай.

Дивіться також:  Як приготувати свинячу печінку - 20 рецептів смачних страв

11. Суп з фрикадельками та капустою

Суп з фрикадельками та капустою

Особливо добре цей суп виходить із молодою капустою.

Тобі знадобиться: 500 г фаршу, 3 картоплини, 300 г капусти, 1 морква, 1 цибулина, спеції, зелень.

Приготування: Постав картопля варитися, і коли вона закипить – додай тонко нашатковану капусту. Сформуй фрикадельки, відправ їх у каструлю і вари всі разом 15 хвилин. Натрій моркву на тертці, подрібни цибулю, обсмаж і опусти засмажку в суп зі спеціями. Ще за пару хвилин додай зелень і зніми суп з вогню.

12. Суп із фрикадельками та булгуром

Суп з фрикадельками та булгуром

Як і будь-який інший суп із фрикадельками, він готується набагато швидше, ніж із цілогом’яса.

Тобі знадобиться: 300 г фаршу, 60 г булгура, 1 морква, 3 картоплини, 1 цибулина, 1 помідор, спеції.

Приготування: Сформуй із фаршу фрикадельки та провари їх 5-7 хвилин у киплячій воді, а потім додай промитий булгур та кубики картоплі. Дрібно наріж решту овочів і протушкуй їх на сковороді зі спеціями. Коли картопля майже звариться, додай засмажку в суп і доведи до готовності.

13. Суп з овочами та фрикадельками

Суп з овочами та фрикадельками

Можеш брати будь-які інші овочі та зелень за смаком.

Тобі знадобиться: 300 г фаршу, 1 цибулина, 1 морква, 1 картоплина, 1 перець, половина кабачка, по 60 г горошку та кукурудзи, 100 г броколі, 70 г стручкової квасолі , спеції.

Приготування: наріж усі овочі приблизно однаковими шматочками. Постав картопля з морквою і цибулею варитися, а за цей час сформуй фрикадельки і теж відправ їх в суп. Потім додай перець, стручкову квасолю та броколі, а ще через 5 хвилин – горошок із кукурудзою та спеціями. Вари суп до готовності всіх овочів.

14. Суп з фрикадельками та томатами

Суп із фрикадельками та томатами

Обов’язково посип його рубаною зеленню під час подачі.

Тобі знадобиться: 600 г фаршу, 800 г помідорів, 4 шматочки бекону, 1 картопля, 2 цибулини, половина пучка базиліка, 3 зубчики часнику, спеції, 1 яйце.

Приготування:Змішай фарш зі спеціями і 1 тертою цибулею, додай яйце, сформуй фрикадельки і постав їх варитися. Тонко наріж бекон і обсмаж, а потім теж відправ у каструлю. У тому ж жирі обсмаж подрібнену цибулю.

Очисти і якомога дрібніше наріж помідори, додай до цибулі, і протушкуй з базиліком, часником та спеціями. Переклади заправку в суп і проварити всі разом 5-7 хвилин.

15. Суп з фрикадельками та квасолею

Суп з фрикадельками та квасолею

Щоб не витрачати час на замочування та варіння квасолі, візьми консервовану.

Тобі знадобиться: 500 г фаршу, 1 пучок петрушки, спеції, 400 г квасолі, 3 помідори, 1 цибулина, 1 стебло селери, 1 перець, 2 моркви, часник.

Приготування: Змішай фарш із рубаною зеленню та спеціями, і залиш на півгодини в холодильнику. Дрібно наріж всі овочі кубиком, злегка обсмаж і залий водою. Провари суп 15 хвилин, опусти в нього фрикадельки та вари ще 5 хвилин. Додай промиту квасолю та спеції, заправ суп часником і через 5-7 хвилин зніми з вогню.

Дивіться також:  Як приготувати курку на Новий рік - 10 найсмачніших рецептів

16. Суп з фрикадельками та селерою

Суп з фрикадельками та селерою

Якщо потрібен ще більш дієтичний варіант супу – відмовся від картоплі!

Тобі знадобиться: 250 г фаршу, 1 цибулина, 1 морква, 1 стебло селери, 2 картоплини, 1 яйце, 200 г шпинату, спеції.

Приготування: Дрібно наріж цибулю, обсмаж і додай до неї терту моркву та часник. Туди ж додай шпинат, і трохи протушкуй всі разом. Картопля наріж брусочками і поклади в киплячу воду. Додай до нього великі шматочки селери та спеції.

Приправ фарш, змішай з яйцем, сформуй фрикадельки і теж опусти їх у каструлю. Коли картопля стане м’якою, додай засмажку, і проварити все ще пару хвилин.

17. Суп із фрикадельками та кускусом

Суп із фрикадельками та кускусом

Кускус можна назвати експрес-крупою за швидкість приготування.

Тобі знадобиться: 200 г фаршу, 200 г картоплі, 1 цибулина, 1 морква, 6 ст.л. кускус, спеції.

Приготування: Тонко нашаткуй цибулю і моркву, і обсмаж їх прямо в каструлі. Туди ж додай картопля, прогрій та залий все водою. Коли суп закипить, приправ його за смаком, виклади фрикадельки з фаршу і вари до готовності. В самому кінці засип кускус, зніми суп з плити і залиш під кришкою на 5 хвилин.

18. Суп з фрикадельками та галушками

Суп з фрикадельками та галушками

За бажанням можеш додати в кінці трохи томатної пасти для кольору.

Тобі знадобиться: 200 г фаршу, 3 картоплини, 1 цибулина, половина моркви, 1 яйце, 5 ст.л. води, 5 ст. борошна, спеції.

Приготування: Наріж картопля брусочками і постав варитися. Подрібни цибулю з морквою, обсмаж і додай у каструлю, коли картопля буде готова. Туди ж опусти фрикадельки з фаршу зі спеціями.

Збий яйце з водою, додай борошно та заміси однорідне тісто. Через 10 хвилин ложкою викладай галушки прямо в каструлю, акуратно перемішати суп і проварити, поки вони не спливуть.

19. Суп із фрикадельками та гречкою

Суп з фрикадельками та гречкою

Щоб фрикадельки були ніжнішими, додай у фарш ложку сметани.

Тобі знадобиться: 300 г фаршу, 2 ст.л. гречки, 3 картоплини, 1 морква, спеції.

Приготування: Наріж картопля середніми кубиками і постав варитися разом із гречкою. Приправ фарш, сформуй фрикадельки і опусти їх у суп через 15 хвилин. Через 5 хвилин додай терту моркву та спеції, і провари все разом ще пару хвилин.

20. Суп із фрикадельками та грибами

Суп із фрикадельками та грибами

Дуже ароматний та ситний рецепт супу!

Тобі знадобиться: 200 г фаршу, 2 цибулини, 1 морква, 150 г грибів, 2 картоплини, кріп, 2 ст.л. рису, спецій.

Приготування: Натрі моркву, подрібни 1 цибулину, поріж гриби пластинками і обсмаж всі разом. У киплячу воду виклади кубики картоплі та промитий рис. Змішай фарш із рубаною зеленню та спеціями, сформуй фрикадельки та опусти в суп, коли картопля майже звариться. Туди ж додай засмажку та вари до готовності.