Як зробити морозиво в домашніх умовах: 15 простих рецептів

Як зробити морозиво в домашніх умовах

Вважаєш дні до того, коли знову зможеш рятуватися від сонця та спеки солодким вершковим морозивом чи фруктовим сорбетом? Ми не можемо прискорити наближення літа, але точно можемо поділитися простими рецептами, як зробити смачне морозиво в домашніх умовах! Адже жоден магазинний стаканчик не зрівняється з морозивом власного приготування!

1. Вершкове морозиво

Вершкове морозиво - рецепти як зробити в домашніх умовах

Це цей класичний пломбір за ГОСТом, але який можна зробити вдома!

Інгредієнти: 400 мл молока, 300 мл вершків 33%, 40 г сухого молока, 120 г цукру, 14 г кукурудзяного крохмалю, ванілін.

Як зробити: Відразу ретельно перемішай крохмаль у 50 мл молока до розчинення і відстав постояти осторонь. Змішай всі сухі інгредієнти, влий близько чверті молока і перемішай. Частиною молоко і доведи до кипіння, постійно помішуючи.

Дивіться також:  20 мясних салатів, які зможе приготувати кожен

Знову перемішай крохмаль, додай його в суміш, зменши вогонь і витримай ще 2-3 хвилини на плиті, щоб маса загуснула. Процідити її крізь сито і постав охолоджуватися в миску з льодом. Спочатку постійно помішуйте заготовку, щоб вона не затягнулася молочною плівкою. Через 5 хвилин відправ в морозильник.

За цей час зби міксером вершки у великій мисці і потім влий туди охолоджену молочну суміш. Знов прибери морозиво в морозилку і діставай перемішати кожні 30-40 хвилин перші 3-4 години. Дай морозиві там ще на 3 години у спокої – і воно готове!