15 супів з галушками, які припадуть до смаку кожному

15 супів з галушками, які припадуть до смаку кожному

Будь-який суп з галушками виходить набагато ситнішим і смачнішим, а робляться вони дуже просто і швидко – буквально за пару хвилин. Так що це ніяк не позначається на загальному часі та складності приготування. Тримай 15 чудових рецептів!

1. Суп із картопляними галушками

Суп з картопляними галушками

Насичений, ароматний і дуже смачний.

Тобі знадобиться: 500 г грибів, 1 цибулина, 1 морква, 50 г вершкового масла, 300 г картоплі, 1 яйце, 100 г борошна, спеції.

Приготування: Відвари картоплю, натрій на тертці, змішай з яйцем, олією, спеціями та борошном до однорідного тіста. Розкатай його в ковбаску і наріж маленькі галушки. Обсмажити подрібнену цибулю і моркву з грибами, залий водою і проварити 15 хвилин. Приправ, додай галушки в каструлю та вари до готовності.

2. Суп із галушками з манки

Суп з галушками з манки

Чудовий гарячий суп для прохолодних днів.

Тобі знадобиться: 2/3 склянки манки, 1 ст.л. вершкового масла|мастила|, 1 яйце, зелень, спеції, 2,5 л бульйону, 2 картоплі, 1 морква, 1 цибулина, 100 г грибів.

Приготування: Відлий склянку бульйону, доведи до кипіння разом з маслом, поступово всип манку і проварити пару хвилин. Залиш тісто остигати, і потім додай яйце, спеції та рубану зелень. Розкатай у ковбаску і наріж галушки.

Постав картопля варитися в бульйоні, і за цей час обсмаж цибулю з морквою і грибами. Через 10 хвилин додай у суп засмажку, а ще через 5 – галушки. Зніми суп із вогню ще за 10 хвилин.

3. Картопляний суп із галушками

Картопляний суп з галушками

Ситно, швидко та просто!

Тобі знадобиться: 6 картопель, 1 яйце, 1 склянка борошна, 3 моркви, 2 цибулини.

Приготування: Наріж картоплю і постав варитися, а поки обсмаж цибулю з морквою. Змішай яйце, воду та борошно в однорідне тісто і сформуй галушки. Через 10 хвилин додай у суп засмажку та спеції, ще через 10 – галушки, і вари 5-10 хвилин до готовності.

4. Суп із галушками та шкварками

Суп з галушками та шкварками

Вибирай найсвіжіше сало.

Тобі знадобиться: 4 картоплини, 2 цибулини, 150 г сала, зелень, спеції, 1 яйце, 2/3 склянки кефіру, 1,5 склянки борошна, 1 ч.л. соди.

Приготування: Наріж сало кубиками та обсмаж до золотистості разом із цибулею. Постав картопля варитися, після кипіння додай засмажку і залиш на півгодини.

Дивіться також:  12 рецептів чізкейку в домашніх умовах

Змішай соду з|із| мукою|борошном|, збитим яйцем і кефіром, замісити густе тісто і виклади галушки в киплячий суп ложкою. Додай зелень і дай супу прокипіти 3-5 хвилин.

5. Суп з галушками та фрикадельками

Суп з галушками та фрикадельками

Подвійне задоволення в одній тарілці!

Тобі знадобиться: 3 картоплі, 1 морква, 1 цибулина, 50 г вершкового масла|мастила|, 2 яйця, 300 г фаршу, спеції, борошно.

Приготування:Постав картопля варитися і за цей час обсмаж моркву з цибулею на вершковому маслі. З води, яєць, борошна та спецій заміси тісто трохи густіше, ніж на оладки.

Сформуй фрикадельки і відправ їх до картоплі, а коли спливуть – туди ж виклади галушки ложкою. Коли спливуть і вони, додай засмажку, приправ суп і через 5 хвилин зніми з вогню.

6. Грибний суп із галушками

Грибний суп з галушками

Шпинат додавати не обов’язково, але з ним набагато смачніше.

Тобі знадобиться: 2 картоплі, 1 цибулина, 1 яйце, спеції, 500г курки, 30 г вершкового масла|мастила|, 1 морква, 150 г грибів, 100 г шпинату, 130 г борошна.

Приготування: Відвари курку до готовності, в киплячий бульйон відправ картопля і залиш варитися. Обсмаж цибулю з тертою морквою і відправ у суп, а через пару хвилин додай платівки грибів.

Залий олію водою, нагрій, додай муку|борошно| і вимішай гладке тісто. Додай у нього яйце і рубаний шпинат, скатай невеликі галушки і відправ у суп. Вари ще 10 хвилин і приправ.

7. Сирний суп із галушками

Сирний суп з галушками

Така страва підійде навіть маленьким дітям.

Тобі знадобиться: 5 картопель, 1 морква, 100 г плавленого сиру, 1 яйце, 350 г борошна, спеції.

Приготування:Постав нарізану картоплю варитися, і через 5-7 хвилин додай нарізану моркву. Коли овочі будуть майже готові, додай у суп сир і продовжуй варити. Змішай тісто з яйця, борошна та води, розкатай, наріж на галушки і відправ їх у суп. Через 5 хвилин приправ, а ще через 5 – зніми з вогню.

8. Томатний суп із галушками

Томатний суп з галушками

А на вигляд і не скажеш, що в ньому так мало інгредієнтів!

Дивіться також:  Салати з куркою - 20 простих та дуже смачних рецептів

Тобі знадобиться: 5 помідорів, 2 картоплини, 0,5 цибулини, 1 яйце, 1 ст.л. сметани, 80 г борошна, спеції.

Приготування: Різріж помідори навпіл, проварити 5-10 хвилин у киплячій воді, перетріть через сито і поверни назад у каструлю. Додай нарізану картоплю і злегка обсмажену цибулю, приправ суп і залиш варитися.

Коли картопля майже звариться, змішай сметану, яйце та борошно, відщипуйте по шматочку тіста і відправляй у каструлю. Приправ та через 7-10 хвилин зніми з вогню.

9. Овочевий суп із галушками

Овочевий суп з галушками

Швидкий та універсальний рецепт, який можна доповнити будь-якими овочами до смаку.

Тобі знадобиться: 2 картоплі, 1 цибулина, 1 морква, 1 перець, 100 г зеленого горошку, 1 яйце, 1 ст.л. сметани, 80 г борошна, спеції.

Приготування: У киплячий бульйон або воду відправте картоплю. Обсмажити цибулю з морквою і перцем, і відправити до картоплі через 10 хвилин. Замісити круте тісто з яйця, сметани та муки, і викладай галушки в суп, відщипуючи по шматочку. Перемішати, приправити, додати горошок і варити 10 хвилин.

10. Курячий суп із галушками

Курячий суп з галушками

Краще брати курку на кістки для більш насиченого бульйону.

Тобі знадобиться: 300 г курки, 1 цибулина, 1 морква, 3 картоплини, спеції, 1 яйце, 5 ст.л. муки|борошна|, 1 пучок зелені.

Приготування: Відвари курку до готовності і додай нарізану кубиком картоплю. Обсмаж цибулю з морквою, і відправ засмажку в суп через 10 хвилин.

Розітри яйце з борошном, сформуй галушки і теж виклади в каструлю ще через 5 хвилин. Через 5 хвилин приправ суп, додай рубану зелень, прокип’ятіть ще трохи і зніми з вогню.

11. Суп із капустою та галушками

Суп з капустою та галушками

Секрет у поєднанні свіжої та квашеної капусти.

Тобі знадобиться: 300 г квашеної капусти, 400 г свіжої капусти, 1 цибулина, 1 морква, 1,5 л бульйону, 0,5 пучка зелені, 200 г борошна, 3 яйця , 70 мл молока, спеції.

Приготування: Протушкуй квашену капусту з водою 20 хвилин, а з цибулі з морквою зроби засмажку. Відправ засмажку в киплячий бульйон разом із двома видами капусти. Змішай борошно, яйця та молоко, сформуй галушки, додай у суп та відвари до готовності. В кінці приправ та посип суп зеленню.

Дивіться також:  Заварний крем для торта - 10 простих та смачних рецептів

12. Буряковий суп із галушками

Бурячний суп з галушками

Подавай такий оригінальний буряк зі сметаною та рубаною кінзою.

Тобі знадобиться: 2 картоплі, 1 цибулина, 1 морква, 1 ст.л. томатної пасти, 1 яйце, 300 г буряків, 100 г борошна, спеції.

Приготування: Залийкартоплю бульйоном або водою і постав варитися. Приготуй засмажку з цибулі та моркви, і відправь у суп через 10 хвилин. Натрій буряк на тертці і теж додай у каструлю, а коли всі овочі майже зваряться, додай томатну пасту та спеції. Через 7 хвилин вимкни плиту.

Змішай яйце, борошно та воду у густе тісто, та відвари галушки у чистій воді. Викладай їх ложкою і дістав через кілька хвилин після того, як вони спливуть. Відправ галушки до буряка.

13. Молочний суп із галушками

Молочний суп з галушками

Ідеальний варіант молочного сніданку.

Тобі знадобиться: 500 мл молока, 1 яйце, 15 г вершкового масла|мастила|, 4 ст.л. борошна, сіль, цукор.

Приготування:Змішай яйце з борошном і залиште тісто на 10 хвилин. Доведи молоко до кипіння, додай сіль та цукор, і виклади в нього маленькі галушки. Вари суп 10 хвилин до готовності та додай олію.

14. Суп зі свинячими реберцями та галушками

Суп зі свинячими реберцями та галушками

Прекрасний рецепт супу для великої родини.

Тобі знадобиться: 300 г свинячих реберець, 3 картоплі, 1 цибулина, 1 морква, 1 перець, 1 яйце, 80 г манки, 60 г борошна, 1 ст.л. олії, спеції.

Приготування: Відвари ребра до готовності і додай у киплячий бульйон картоплю. Обсмажте цибулю з перцем і морквою, відправте в суп і вари ще 5 хвилин.

Змішай яйце, ополоник бульйону, манку, борошно та олію, і сформуй галушки. Виклади їх у суп, приправ все за смаком і вари ще 10 хвилин.

15. Суп із галушками з кукурудзяного борошна

Суп з галушками з кукурудзяного борошна

Щіпка куркуми зробить тісто для галушок ще більш золотистим.

Тобі знадобиться: 500 г кукурудзяного борошна, 500 г шинки, 4 картоплини, 1 морква, 1 цибулина.

Приготування:У киплячу воду виклади кубики шинки, а через 5-7 хвилин – засмажку з цибулі та моркви. Змішай воду з кукурудзяним борошном, розкатай тісто і сформуй галушки. Відправ їх у суп, і вари все разом ще 10 хвилин.