Суфле куряче – 5 рецептів як у дитячому садку

Повітряне суфле куряче відноситься до дієтичних, низькокалорійним стравам. Техніка приготування суфле з курячої грудки нагадує м’ясну запіканку. Відрізняється страва від запіканки повітряної консистенцією і ніжною структурою. Суфле з курки готують для дітей в дитячих садках і шкільних їдалень.

Для приготування страви як у дитячому садку використовується найніжніша частина курки – грудка. Запікають страву в духовці, мультиварці або готують на пару.

Суфле є представником французької кухні. У перекладі назва страви означає «надутий», «повітряний». Назва страви визначає основну особливість суфле – повітряну текстуру. Спочатку суфле було десертним, солодким блюдом. Суфле в якості других страв стали готувати пізніше. Основою для суфле можуть бути овочі, гриби, сир і м’ясо.

Дивіться також:  Капустяний шніцель - кращі прості рецепти приготування

Приготувати правильне суфле нескладно, але необхідно дотримуватися правил і послідовності процесів. Щоб суфле не падало і мало повітряну структуру, компоненти повинні бути кімнатної температури. Збивати суфле необхідно, поступово збільшуючи інтенсивність блендера. Важливо не перебити білки, інакше суфле не підніметься.