Як смажити гливи з цибулею, картоплею: домашні рецепти

Гливи — дуже поширені гриби, але з ними треба бути дуже обережними з-за хітину, який входить до їх складу. Організм не може засвоїти даний мікроелемент, що може стати причиною небажаних наслідків. Саме тому їх слід піддавати термічній обробці. Можна смажити гливи на сковороді.

FAQ по жарінню глив

Перш ніж дізнатися основні рецепти страв з використанням глив, спочатку слід ознайомитися з особливостями їх приготування.

Насамперед потрібно пам’ятати, що мити їх потрібно дуже акуратно, оскільки вони крихкі і можуть розповзтися під напором води.

Також багатьох цікавить, чи слід відварювати гливи перед смаженням. Однозначної відповіді тут не буде, адже хтось готовий витратити п’ять хвилин на відварювання, хто-то відразу приступає до смаження.

Дивіться також:  Різотто – класичний рецепт з овочами, куркою та грибами.

Крім того, не варто забувати, що в грибах міститься багато води, яка виділиться в процесі смаження — тому все одно доведеться мучити гриби, поки не випарується вся волога.

Якщо ви вирішили все ж зварити гливи, слід дотримуватися наступної схеми:

  • Посоліть киплячу воду.
  • Опустіть гриби в каструлю.
  • Варіть не більше 5 хвилин на повільному вогні.
  • З допомогою шумівки дістаньте гриби і почекайте, коли стече зайва рідина.

При такому способі приготування у вас залишиться грибний бульйон, на якому можна зробити суп.

 

Також іноді виникає питання, скільки часу тримати інгредієнти на плиті. В середньому на прожарювання потрібно близько 20 хвилин, але багато чого залежить від рецепту, в деяких гриби смажаться близько години.