Спагетті з м’ясом – рецепти в томатному соусі і з сиром

Є безліч причин любити Італію: багата історія, велична архітектура, гарний мову… І, звичайно ж, неймовірно смачна італійська кухня! Піца, равіолі, лазанья, різотто – все це надбання італійців. Однак приготувати ці страви самостійно не так просто – вони вимагають певних навичок. Що ж робити, якщо ви початківець кухар, а скуштувати страви італійської дуже хочеться? Відповідь проста– потрібно освоїти рецепт спагетті з м’ясом! Це смачне блюдо, просте і дає сили на цілий день. Воно, безсумнівно, порадує вас і всю вашу родину. Приступимо?

Як приготувати спагетті з м’ясом?

Рецептів пасти існує дуже багато. Це схоже російським пиріжкам: одне блюдо, але начинок та варіантів його приготування безліч. Поговорити про кожному вигляді пасти в одній статті не вийде, тому ми звернемося тільки до одному, самому ситного і звичного для російської людини варіанту– спагетті з м’ясом.

Дивіться також:  Ростбіф з яловичини – 3 рецепту приготування в духовці

Ми пропонуємо вашій увазі два способи, як приготувати спагетті з м’ясом: спагеті з м’ясом в томатному соусі і спагетті з м’ясом і сиром. Крім того, ми розповімо вам, як зробити ідеальний універсальний соус для спагетті. Приготувати спагетті з м’ясом можна в мультиварці і на звичайній плиті. Тож озброюйтесь гарним настроєм і натхненням і поспішайте на кухню, щоб приготувати дуже смачне італійське спагеті самостійно!