Капустяний шніцель – кращі прості рецепти приготування

Таке блюдо, як schnicel (з німецької – скибочка, відрізок), відомо практично всім. Більшість людей асоціює його саме з м’ясом. Почасти це вірно, адже класичний варіант готується зі свинини або яловичини, рідше з іншого виду м’яса. Але для людей, що стежать за здоровим харчуванням, а також для діабетиків і вегетаріанців існує дуже цікавий рецепт– капустяний шніцель.

Дане страву, можливо, припаде до душі і м’ясоїдам. Адже капуста багата безліччю цінних вітамінів і мінералів, а завдяки клітковині відбувається почуття насичення, яке зберігається на довгий час. Процес приготування не становить великої праці, а частування виходить дуже смачним.

Дивіться також:  Запіканка як у дитячому садку: покрокові рецепти

Існує безліч інструкцій готування цієї страви. Поле для експериментів величезна. Готувати можна з будь різновиди капусти: звичайної, білокачанної, пекінської. Можна створювати страва з шматочків капусти або ж просто з листя, підбираючи улюблену начинку за смаком. Це може бути рис, гриби, зелень, рубане варене яєчко. Особливим смаком відрізняється сирна начинка. Розглянемо кілька схем з фото покроково, за яким готується шніцель з капусти.