Як приготувати спагетті правильно – нюанси і секрети приготування

Якщо ви любите спагетті і не уявляєте своє життя без цих тонких, довгих і смачних мотузочок, то будьте спокійні, ви не самотні у своїй пристрасті. Мільйони людей у всьому світі щодня поїдають тонни пасти зі всілякими соусами. Мода на ці макарони прийшла до нас з Італії. І зараз будь-яка господиня абсолютно вільно може приготувати повноцінно італійське блюдо на своїй кухні. Як варити спагетті, щоб жоден італієць не зміг відрізнити їх від власних? Дізнайтеся хитрощі і секрети приготування.

Спагетті — вибір правильної пасти

Прикро, коли в процесі приготування ви бачите, що паста розвалюється, розварюється, набуває неприємний сіруватий відтінок (вже точно не такий, як на фото з упаковки) і незрозумілий смак. Можливо, вам не пощастило спочатку при її покупці. Як потрібно вибирати правильну пасту?

  • Відсутність добавок. Вивчіть етикетку. Краще, якщо в складі буде вказана вода, борошно та олію. Ніяких сторонніх добавок хороші спагетті не терплять. Виняток — кольорові і яєчні види пасти. Розгляньте продукт крізь пачку. У макаронинах можуть бути лише невеликі вкраплення залишків пшениці білого або трохи темнуватого кольору;. Поверхня злегка шорстка, так соус менше буде з них стікати.
  • Колір. Якщо в складі пасти немає яєць і барвників, а вона яскраво-жовтого кольору, купувати її не варто. Це знак неправильної сушки сировини. Вживання не принесе вам ні задоволення, ні користі для організму. Правильна паста — блідо-жовтого кольору, трохи біляста.
  • Вигляд. Спагетті в пачках вважаються сухими, але можна зустріти на прилавках сирі види, приготовлені не на виробництві, а так звані fresca — свіжі. Їх термін придатності значно менше. При покупці зверніть увагу, щоб вони були ціленькими і не злиплими.
  • Дивіться також:  Запіканка з картопляного пюре-рецепт приготування