Карась у сметані – 4 простих і смачних рецептів

Приготувати смачне, апетитне блюдо з доступних продуктів може будь-яка господиня. Старе російське блюдо – карась у сметані підсмажений на сковороді або запечений у духовці, незважаючи на простоту, може стати прикрасою столу.

Щоб карась вийшов ніжний, смачний і ароматний необхідно правильно вибрати рибу і використовувати декілька хитрощів при готуванні. Для страви краще брати живого карася.

Вибравши неживу рибу, слід звернути увагу на стан луски і очей. Якщо луска у риби ціла, то карась свіжий. Очі не повинні бути каламутними. Потрібно заглянути під зябра: якщо всередині м’ясо яскраво-рожевого кольору, карась підійде для вживання.

Дивіться також:  В'ялене м'ясо в домашніх умовах: рецепти з яловичини, свинини, курки, приготування сухим способом та в розсолі + відгуки

Ця риба кістлява. Перед приготуванням необхідно зробити кілька поперечних надрізів з обох сторін тушки, щоб кістки выжарились при термічній обробці. Готуючи карасів до готування, спеції потрібно втерти в рибу не тільки зовні, але і зсередини.