З маршмеллоу – покроковий рецепт приготування зефіру

Маршмеллоу– продукт, непомітно увійшов у наше життя зовсім недавно. Здається, ще кілька років тому ніхто й слова такого не знав, а сьогодні полиці супермаркетів рясніють різними видами цієї солодощі, молодь сходить по ній з розуму, і рецепт маршмеллоу хочуть випробувати навіть ті, хто ніколи в житті нічого не готував. Що ж, якщо ви теж хочете насолоджуватися цим десертом, а грошей і бажання купувати його в магазині немає, то сьогодні ми вам розповімо, як приготувати маршмеллоу самостійно. Готові? Тоді давайте приступимо!

Що таке зефір?

Якщо хвиля моди на цей продукт з заморським назвою ще не дісталася до вас, то варто в двох словах розповісти, що ж взагалі він собою являє.

Зефір — це кондитерський виріб, популярність якого йде з США. Насправді, цей продукт був відомий і раніше застосовувався в різних цілях, але тільки після того, як американець Алекс Доумак удосконалив технологію його виробництва, десерт став широко розповсюдженим в усьому світі.

Дивіться також:  Правильний рецепт заварного тіста для еклерів покроково з фото

І на смак, і за зовнішнім виглядом солодкість нагадує зефір. Але все ж відчуття від неї дещо інші. Marshmallows трохи гумовий, жувальний і тягнеться. Крім того, цікавою особливістю є те, що цей продукт можна плавити, за рахунок чого з’являється велика кількість незвичайних рецептів страв з його участю.

Приготувавши з маршмеллоу, ви, безсумнівно, станете зіркою серед своїх друзів, які захочуть скуштувати таке ласощі. Крім того, ви заощадите гроші, тому що в магазинах ця солодкість коштує досить дорого.