Коржі на воді та борошні, смажені на сковороді – рецепти

Приготовлені коржі на воді і борошні порадують і дітей, і дорослих, оскільки вони смачні і легкі, а також дуже прості у приготуванні — для цієї закуски потрібні продукти, які знайдуться у будь-якої господині. Потрібно просто підібрати підходящий рецепт.

У чому користь такої випічки

Продукти з рафінованого борошна, звичайно, складно назвати корисними — в ній мало цінних речовин, вона являє собою просту суміш вуглеводів. Але і шкідливими приготовані в домашніх умовах коржі назвати не можна, у них не буде ніяких добавок, хімічних підсилювачів смаку.

Зрозуміти корисність таких коржів можна, якщо порівняти з іншими продуктами. Приміром, пожаренная на сковороді коржик буде мати всього 230 ккал (якщо готувати її на воді), а от в будь булочці міститься мінімум 330 ккал.

Дивіться також:  Торт графські руїни з безе і сметаною, покрокові рецепти

Тісто розкочується в тонкий пласт — отриманий продукт не буде особливо м’яким і пишним, а значить, для приготування не обов’язково використовувати яйця або молоко, які є алергенами для багатьох людей.

Також вони корисніше будь-якого здобного батона, адже в такій страві міститься набагато менше калорій, мінімальна кількість цукру. А щоб зробити такий продукт по-справжньому корисним, просто замініть звичайну муку на цільнозернове. Крім того, можна користуватися кукурудзяної, лляної або гречаної — все залежить від ваших смакових уподобань.