Тамагояки – покроковий рецепт домашнього японського омлету

Омлет – одне з найпростіших страв, присутнє в раціоні майже кожної людини. Своєю дешевизною, простотою і ситністю воно давно завоювала загальну любов. Єдиний мінус цієї їжі – вона швидко набридає. В такому випадку японці поспішають вам на допомогу! Рецепт тамагояки з Країни висхідного сонця допоможе додати новий шарм у повсякденне блюдо, додавши в банальну яєчню пікантний смак і азіатський колорит.

Що таке тамагояки?

Напевно, багато хто не захочуть читати текст далі, якщо дізнаються, що тамагояки – це просто омлет. Так, це дійсно так. Але не поспішайте розчаровуватися! Адже це не звичайна яєчня, яку ви звикли їсти вдома. Омлет тамаго-яки – одне з улюблених страв японців на протязі ось вже не першого десятиліття.

Дивіться також:  Салат з фарро з печеними овочами

Ця страва являє собою суміш яєць, соєвого соусу, цукру, мирина (японського вина) і часто майонезу, яку в процесі готування укладають у листковий рулетик. Тобто, на виході ви отримаєте не безформну масу з взболтанных яєць, а гарний, акуратний яєчний рулет, при поперечному розрізі якого буде видно тонкі шари млинчиків. Омлет тамагояки відрізняється своїм незвичайним поєднанням солодкого і солоного смаків, а також ніжною текстурою, яка досягається за рахунок його шаруватості. Крім того, страви притаманна естетичність, так характерна для всієї японської кухні.

Ну що, настав час спробувати створити тамагояки самостійно в домашніх умовах? Внесемо трохи Азії в набридлу яєчню!