Спаржа по-корейськи: рецепт закуски в домашніх умовах, як заправляти і скільки зберігати

Фучжу – так називається продукт, якому за легендою китайський імператор присвоїв титул «еліксиру молодості». Його отримують шляхом вимочування соєвих бобів і подальшого ретельного їх перетирання. Рецепт спаржі по-корейськи ґрунтується саме на соєвій спаржі, яка схожа з цією лише назвою. А в іншому нічого спільного з трав’янистим рослиною не має. Хоча стоп, є і ще одна схожа риса – велика кількість цінних білків, незамінних для людського організму.

Спаржа по-корейськи відноситься до продуктів дієтичного характеру. У 100 г міститься майже 400 ккал. Однак китайський напівфабрикат ніколи не стане причиною появи зайвих сантиметрів на талії. Завдяки підвищеному вмісту білків, це страва поживно і добре засвоює. Тому не дивуйтеся, якщо зустрінете його в дієтичних меню або в раціоні людини, пильно стежить за власною вагою.

Дивіться також:  Млинці з рибою: кращі рецепти млинців

Спаржа соєва особливо полюбилася вегетаріанцям. І знову-таки, з-за білка. У 100 г напівфабрикату міститься 42 г білка. А це майже половина маси! Спаржа по-корейськи є мясозаменителем для тих, хто в силу різних обставин повністю відмовився від вживання м’ясних продуктів. Ви можете купити вже готовий салат. А можете освоїти приготування спаржі по-корейськи будинку.