Соус теріякі, рецепт приготування в домашніх умовах


Кухня Японії відрізняється різноманітністю рецептів з переважанням натуральних і майже не оброблених інгредієнтів, страви з яких подаються з різними соусами, щоб підкреслити смакові якості продуктів. І одним з найулюбленіших японцями соусом є саме теріякі. У цій статті ви зможете дізнатися, як приготувати соус теріякі вдома самостійно.

Традиційно до складу соусу входить соєвий високої якості з додаванням мирина (рисового вина) або рисової горілки (саке), а також обов’язковим компонентом є цукор. Він незамінний при подачі м’ясних або рибних страв, тому що здатний підкреслити їх смак і прикрасити будь-яку подачу. Часто їм злегка поливають рибні суші і роли з вугром. Він ідеальний в якості заправки для салатів, овочевого рагу, самих різних страв з морепродуктів та птиці, як ви можете переконатися на фото.

До всього іншого, ця японська заправка до страв має малу калорійністю, сприяє нормалізації тиску, поліпшенню процесу травлення та підвищує апетит, тому його цінують люди, які дотримуються здорового способу життя і стежать за своїм харчуванням.

Дивіться також:  Рецепт соусу для пасти

Ви теж можете приготувати ніжний японський соус теріякі в домашніх умовах, це зовсім не складно, а покрокові інструкції з фото допоможуть вам зробити це швидко і без праці.