Соус спайс – прості домашні рецепти приготування

Ось уже кілька років японська кухня дуже популярна в Росії. З кожним роком відкривається все більше і більше японських ресторанів. Суші, роли та інші страви можна замовляти додому, подібно піці. Страви цієї кухні відрізняються різноманітністю і оригінальністю, але вони не подається без соусу. Спайсі найпоширеніший соус не тільки у японців, а вже і серед європейців і росіян, після знаменитого соєвого. Японці зазвичай використовують соус спайс в якості заправки для овочевого салату, але найпоширеніше її застосування– суші і роли.

Напевно, багато хто знайомий з цими японськими порційними стравами, і мало хто ставиться до них негативно. Дуже часто спайсі готують з запеченими ролами, його кладуть поверх рол перед тим, як відправити випікатися. Роли і суші з такою заправкою виходять дуже смачними і ніжними.

Дивіться також:  Соус сабайон в домашніх умовах - найкращі рецепти

Запечені роли з спайсі в будь-якому ресторані Росії і Європи нарозхват. Ця заправка надає стравам пікантний аромат і особливий смак з невеликою гостротою. Напевно, багато любителі подібної кухні задавалися питанням, як приготувати соус спайс будинку, і чи можливо це зробити без особливих навиків і в звичайних домашніх умовах? Відповідаємо, дуже навіть можливо. Тим більше у нашому сучасному світі можна купити будь-який продукт в найближчому супермаркеті, але вам потрібно саме магазин суші, тільки там ви знайдете все необхідне.