Сирний сир: хохланд і альметте в домашніх умовах

Сирний сир широко відомий на весь світ і давно любимо усіма, хто його хоч раз у житті пробував. Це м’який і смачний кисломолочний продукт, що виготовляється частіше з сиру, зазвичай він менш калорійний і краще підходить для красивої та стрункої фігури. Всім відомо, що сир має величезну кількість корисних і необхідних для людського організму речовин. Завдяки вмісту в ньому кальцію в легкозасвоюваній формі він здатний зміцнити хрящову, а також кісткову тканини, поліпшити метаболізм і травлення, зміцнити судини і зробити волосся і нігті здоровими. Справжній сирок необхідно готувати виключно з свежейших і натуральних продуктів, так він збереже свої корисні властивості і здивує вас своїми чудовими смаковими якостями. Як приготувати такий смачний і справжній кисломолочний продукт кк сирний сир, ви можете дізнатися з цієї статті.

Дивіться також:  Рибні щі з консервами і живою рибою - найкращі рецепти

Магазини з полицями молочних і кисломолочних товарів рясніють назвами найпопулярніших виробників сирів. Відрізняються найвищим відсотком експорту сирних виробів Франція, Німеччина і Сполучені Штати. Цей кисломолочний продукт прийнято не тільки подавати окремим блюдом до столу, але і використовувати в приготуванні різних страв. В домашніх умовах він може бути приготований як твердих, так і кремоподібним.

У цього чудового продукту немає протипоказань. Хіба що його не можна вживати людям з непереносимістю молочних та кисломолочних виробів. Рецепт сирного сиру не складно буде приготувати вдома будь-якій господині, а особливо він корисний для людей, що стежать за здоров’ям і своєю фігурою, для тих, у кого підвищений холестерин або є цироз печінки, а також при панкреатиті.