Салат «Тбілісі»: класичний рецепт з червоною квасолею і яловичиною, варіант без м’яса і як приготувати маринад

Грузія — країна, в якій не тільки люблять смачно поїсти, але і знають толк в приготуванні страв. Дуже смачні з них складаються з м’ясних, овочевих інгредієнтів і великої кількості спецій. Не винятком став класичний рецепт салату «Тбілісі», названий на честь грузинської столиці. У нього входять прості і доступні продукти, що дозволяє готувати закуску хоч кожен день. У той же час завдяки яскравим фарбам страва може стати «родзинкою» святкового застілля.

У багатьох Грузія асоціюється з такими стравами, як хачапурі, харчо, які вже встигли стати інтернаціональними. А про шашлик і говорити нема чого, так як він є «візитною карткою» держави. Про місцеве гостинність відомо практично в усіх куточках планети. Багатогодинні застілля, столи, що ломляться від страв, витіюваті тости, затягивающиеся на цілі години, стали притчею во язицех.

Дивіться також:  Заправка для салату Цезар в домашніх умовах: рецепти

Складання страв національної кухні базується на двох принципах — прянощі і гострота. Напевно, немає такої страви, де б вони не використовувалися. Обов’язково поєднання м’яса та овочів. Салати радують різноманітністю варіантів і виконань. Багато хто з них «зросійщеними» і адаптувалися до смаковими уподобаннями жителів різних країн.