Рис для ролів: рецепт приготування (з заправкою)

Як варити рис для ролів в мультиварці

Якщо ви любите готувати в мультиварці, то цей рецепт саме для вас. Спочатку слід підготувати сам рис: переберіть його, приберіть погані і темні зернятка, сміття, ретельно промийте, щоб повністю прибрати крохмаль.

Після останнього разу наповніть ємність з рисом водою і залиште так на годину.

Самий трудомісткий етап ви вже зробили. Залишиться зварити крупу: засипте зерна в ємність, залийте водою в пропорції 1:2, увімкніть режим «Рис», а поки маса готується, робіть заправку будь-яким з перерахованих вище методів. Залишиться змішати між собою зерна і соус, можна приступати до роллам.

Кілька корисних порад

Якщо ви хочете зробити по-справжньому смачне блюдо, вам потрібно уважно вивчити наведені нами поради і користуватися ними:

  • Максимальний час варіння зерен після закипання води — 20 хвилин. По можливості не слід знімати кришку. Перевірити хоча б один раз вам все ж доведеться, оскільки час приготування рису залежить як від сорту, так і від особливостей плити. Але якщо ви будете часто робити таке блюдо в домашніх умовах, то з плином часу навчитеся визначати готовність без перевірки.
  • Ні в якому разі не можна змішувати або чіпати зерна ложкою, оскільки щодо цього продукту діє один закон: тільки спокій.
  • Після приготування рису потрібно відразу ж приступати до створення ролів. Не слід залишати продукт на наступний день, оскільки буквально через пару годин з нього піде вся волога, зернятка стануть жорсткими і непридатними для приготування японських страв.
  • Заправку і зерна потрібно змішувати в теплому вигляді, причому сам соус не повинен кипіти — нехай вона краще трохи охолоне протягом 1-2 хвилин. Самої заправки не повинно бути дуже багато, оскільки її головне завдання — надання рісу особливого аромату і смаку. Якщо не хочете витрачати час на її приготування, просто купіть готовий соус.
Дивіться також:  Рецепт стейка Солсбері з фаршу яловичини

Самі роли потрібно готувати після того, як маса стане холодною, причому самі японці, бажаючи швидше кашу остудити, використовують віяло, але це необов’язково.