Рис для ролів: рецепт приготування (з заправкою)

Рекомендації з приготування заправки

Заправка потрібно для приготування рисової маси при створенні багатьох страв японської кухні, наприклад Темакі або Нігірі. Секрет отримання дуже простий: в готовий продукт потрібно додати спеціальну заправку і дуже-дуже швидко перемішати.

Склад соусу залежить від того, для якого саме страви ви будете готувати. Крім того, що заправка додає незвичайний смак, вона також робить масу ще більш клейкої, а значить, самі роли не будуть розвалюватися.

Вам знадобляться такі інгредієнти:

  • 400 г цукру;
  • 500 мг оцту винного;
  • 50 г солі.

Всі інгредієнти потрібно покласти в одну каструлю і ретельно змішати так. Щоб цукор і сіль повністю розчинилися, можете поставити масу на вогонь, головне, не довести її до кипіння. Можна це зробити в мікрохвильовці, поставивши буквально на 2-3 хвилини. У готового соусу повинен бути прозорий колір.

Дивіться також:  Буженина в рукаві в духовці: рецепт з фото і поради з приготування страви

Можна приготувати ще один варіант соусу — інгредієнти залишаються ті ж, тільки його потрібно доповнити водоростями (близько 3 г Комбу або Норі). Процес приготування простий: ставимо оцет на вогонь, додаємо всі інші інгредієнти, а перед тим як зняти соус з вогню, дістаємо з каструлі водорості.